Piłkarz Legii wierzy w powołanie do reprezentacji. “Jestem w topowej formie”

Bartosz Slisz od kilku miesięcy udowadnia na boisku, że jest w znakomitej formie. Pomocnik Legii Warszawa w rozmowie z "SuperExpressem" zdradził, że wierzy w powołanie do reprezentacji.

Bartosz Slisz
Obserwuj nas w
IMAGO / Krzysztof Cichomski / Newspix Na zdjęciu: Bartosz Slisz
  • Bartosz Slisz od kilku miesięcy udowadnia, że jest w znakomitej formie
  • Pomocnik Legii Warszawa wierzy, że otrzyma powołanie do reprezentacji
  • Liczy również, że wraz z przyjściem Michała Probierza otrzyma prawdziwą szansę

Bartosz Slisz zabrał głos ws. reprezentacji Polski

Bartosz Slisz w ostatnich miesiącach stał się kluczowym zawodnikiem w zespole Legii Warszawa. Środkowy pomocnik pojawił się nawet na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski, ale nie otrzymał szansy na pokazanie swoich umiejętności. 24-latek w rozmowie z “SuperExpressem” zdradził, że wraz z przyjściem Michała Probierza zmieni się jego rola w kadrze.

Wydaje mi się, że od ponad roku jestem w topowej formie. Jest ona stabilna w każdym meczu i to dla mnie najważniejsze. Nie mnie decydować o powołaniach do kadry. Wiadomo, że zaczyna się nowe rozdanie, jest nowy selekcjoner, który ma swoją wizję. Ja robię swoje w klubie. Mam nadzieję, że powołanie dostanę i wykorzystam swoją szansę – przyznał.

Wychowanek ROW-u Rybnik w obecnym sezonie rozegrał już 16 spotkań w koszulce warszawskiej Legii. 24-latkowi udało się raz wpisać na listę strzelców, a także zanotować dwie asysty.

Sprawdź także: Były piłkarz Lecha Poznań ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery

Komentarze