Szokująca decyzja Wieczystej. Peszko zadebiutuje w nowej roli

Wieczysta Kraków zawodzi w trzeciej lidze. Klub z Małopolski poinformował, że jej trenerem nie jest już Maciej Musiał. Jego obowiązki przejął Sławomir Peszko.

Sławomir Peszko
Pressfocus Na zdjęciu: Sławomir Peszko
  • Wieczysta zaliczyła rozczarowujący dla siebie start sezonu w trzeciej lidze
  • Klub z Krakowa ogłosił rozstanie z dotychczasowym szkoleniowiecem
  • Sensacyjnym tymczasowym opiekunem drużyny został Sławomir Peszko

Wieczysta zwolniła trenera. Peszko zadebiutuje na ławce!

Wieczysta ma ambicję zagrania na poziomie centralnym, ale wciąż jej się to nie udało. Krakowianom nie pomagają transfery piłkarzy z Ekstraklasy, czy liczne zmiany trenerów. Trzecioligowa Wieczysta poinformowała o rozstaniu ze swoim szkoleniowcem. Krakowianie są na trzecim miejscu w tabeli, co nie zadowala właściciela.

Dziś Maciej Musiał przestał pełnić obowiązki I trenera Wieczystej Kraków. Dziękujemy za wkład w wyniku zespołu i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Maciej Musiał objął stanowisko trenera Wieczystej przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Przez ten czas poprowadził zespół w 8 spotkaniach ligowych, z których 5 zakończyło się zwycięstwem, a 3 porażką – poinformowała Wieczysta.

Trzecioligowiec z Krakowa ogłosił też tymczasowego trenera. Niespodziewanie został nim były piłkarz tego klubu oraz dawny reprezentant Polski. – Stanowisko pierwszego trenera tymczasowo objął Sławomir Peszko – przekazała Wieczysta.

Czytaj także: Mocne słowa Peszki o Santosie. “Rozmawiałem z piłkarzami reprezentacji”

Komentarze

Na temat “Szokująca decyzja Wieczystej. Peszko zadebiutuje w nowej roli