Lewandowski w reklamie kabanosów? Cezary Kucharski stanowczo reaguje

Od dłuższego czasu w mediach można śledzić przepychanki pomiędzy środowiskiem Roberta Lewandowskiego a Cezary Kucharskim. Tym razem szpilkę byłemu agentowi piłkarza wbił przyjaciel "Lewego". Na odpowiedź Kucharskiego nie trzeba było długo czekać.

Cezary Kucharski
PressFocus Na zdjęciu: Cezary Kucharski
  • Robert Lewandowski nie ma dobrych relacji ze swoim byłym agentem – Cezarym Kucharskim
  • Co jakiś czas w mediach można śledzić przepychanki pomiędzy nimi
  • Tym razem Kucharski został zaatakowany przez przyjaciela “Lewego” i nie zwlekał długo z odpowiedzią

Kucharski odpowiada na słowa Zawiślaka. “Nie namawiałem Lewandowskiego na reklamę kabanosów”

Cezary Kucharski i Robert Lewandowski nie mają ze sobą dobrych relacji. Obaj Panowie trafili do sądu, po tym jak były agent został oskarżony o próbę wyłudzenia 20 milionów euro. Od tamtej pory w mediach co jakiś czas można śledzić wzajemne przepychanki.

Tym razem Kucharskiego zaatakował przyjaciel “Lewego” – Tomasz Zawiślak. – Cezary Kucharski to bardzo mały człowiek, bez horyzontów […] Chciał zrobić z Roberta twarz kabanosów – stwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Na odpowiedź byłego agenta nie trzeba było długo czekać. Postanowił to zrobić za pośrednictwem Twittera. Tam wrzucił krótki wpis, zaprzeczając słowom przyjaciela Lewandowskiego.

– Na pewno nie namawiałem Lewandowskiego na reklamę kabanosów (Zawiślak zmyśla), ale pamiętam, że podpisałem z: Nike, Coca-Cola, EA, Panasonic, Gilette, Head&Shoulders, T-mobile, a poza tym kluczowe z Lechem, BVB i Bayernem – odpowiedział Kucharski.

Komentarze