Talent Ajaksu zabrał głos w sprawie potencjalnego transferu

Jurrien Timber latem był bliski przenosin do Manchesteru United. Holender ostatecznie pozostał jednak w Ajaksie Amsterdam. W ostatniej rozmowie z mediami poruszył kwestię swojej przyszłości.

Jurrien Timber
Pressfocus Na zdjęciu: Jurrien Timber
  • Manchester United starał się latem o transfer Jurriena Timbera
  • Holender wciąż pozostaje celem Czerwonych Diabłów
  • Obrońca w rozmowie z klubowymi mediami wypowiedział się na temat przyszłości

Erik ten Hag sprowadzi do Manchesteru kolejnego byłego podopiecznego?

Erik ten Hag po objęciu sterów Manchesteru United chciał sprowadzić do nowego klubu możliwie jak najwięcej swoich byłych podopiecznych. Na tej zasadzie szeregi Czerwonych Diabłów zasili Lisandro Martinez i Antony. Klub starał się również latem o pozyskanie Jurriena Timbera, jednak ostatecznie do transakcji nie doszło.

Obrońcy zależało na dołączeniu do Manchesteru United, jednak obie strony nie doszły do porozumienia. Zawodnik Ajaksu Amsterdam w ostatniej rozmowie z mediami odniósł się do kwestii swojej przyszłości.

– Nigdy nie wiadomo, jak potoczy się twoja droga. Podczas zbliżającego się lata rozważę różne opcje i podejmę decyzję. Czuję się dobrze w Ajaksie, to teraz najważniejsze. Zeszłego lata był temat możliwego transferu, ale wybrałem pozostanie w klubie – stwierdził Holender w rozmowie z klubowymi mediami.

Aktualna wartość rynkowa 21-latka wynosi już 45 milionów euro. Niewykluczone, że Manchester United powróci po niego latem.

Czytaj dalej: Angielscy giganci nieugięci. Ruszą po młodą gwiazdę

Komentarze