Ekspert dosadnie o sytuacji reprezentanta Polski. “Dramat, który rozgrywa się na naszych oczach”

"Tu rozgrywa się jakiś dramat na naszych oczach. Jestem jednak przekonany, że się jeszcze odnajdzie w futbolu. Pytanie kiedy. Piątek nie jest taki słaby piłkarsko i mentalnie, żeby się nie odnaleźć" -powiedział Roman Kołtoń na antenie kanału "Meczyki.pl"

Krzysztof Piątek
Obserwuj nas w
IMAGO / Seskim Photo Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Sytuacja Krzysztofa Piątka jest bardzo zła, a być może nawet dramatyczna
  • Reprezentant Polski tym razem nie daje sobie rady w zespole Basaksehir
  • Mocną opinię w tej sprawie wygłosił Roman Kołtoń na antenie “Meczyków”

Dramat…

Ostatnie sezony w karierze Krzysztofa Piątka były bardzo trudne. Polak miał problemy z regularną grą i dobrą formą strzelecką. W sumie półtora roku spędził na wypożyczeniach. Najpierw w Fiorentinie, a potem Salernitanie. Finalnie wrócił na chwilę do Herthy Berlin, ale tylko po to żeby się spakować i przenieść do Turcji. Wydawało się, że zespole Basaksehiru będzie w końcu mógł się odnaleźć, ale nic bardziej mylnego. Dotychczas w sześciu meczach nie zdobył bramki.

Krzysztof Piątek ma najtrudniejszy moment w karierze. Genoa i AC Milan to był wzlot, a później miał zakręty w swojej karierze. Fiorentina była nadzieją, Salernitana też, a Basaksehir to wyzwolenie z berlińskich kajdanek. Taka jest prawda. Dostał w Turcji dobry kontrakt – stwierdził – powiedział Roman Kołtoń na antenie kanału “Meczyki.pl”

Tu rozgrywa się jakiś dramat na naszych oczach. Jestem jednak przekonany, że się jeszcze odnajdzie w futbolu. Pytanie kiedy. Piątek nie jest taki słaby piłkarsko i mentalnie, żeby się nie odnaleźć – dodał.

Czytaj więcej: Były kadrowicz szokuje! Gracz Wieczystej Kraków zgłasza akces do reprezentacji Polski

Komentarze