Daniele De Rossi
Daniele De Rossi fot. ASInfo

De Rossi na dłużej w Boca?

Argentyńskie media donoszą, że Daniele De Rossi może kontynuować swoją karierę w Boca Juniors przynajmniej do grudnia 2020 roku. Wszystko wskazuje zatem na to, że doświadczony włoski pomocnik wkrótce podpisze nową umowę z klubem z Ameryki Południowej.

Czytaj dalej…

Przyszłość włoskiego zawodnika jest łączona z Boca Juniors, nawet jeśli z klubem pożegnałby się jego kolega w osobie Nicoli Burdisso, który jest dyrektorem sportowym w argentyńskim klubie.

Niewykluczone, że były piłkarz między innymi Interu Mediolan straci pracę. W każdym razie TyCSports wskazuje, że bez względu na to, jaki los spotka Burdisso, to i tak De Rossi pozostanie w Boca do końca grudnia przyszłego roku.

W poprzednim miesiącu doświadczony włoski piłkarz był łączony z powrotem do AS Romy, gdzie miałby zastąpić swojego ojca w roli trenera jednej z drużyn młodzieżowych Giallorossich.

Od momentu, gdy 36-latek przeniósł się do ekipy z Buenos Aires, to zmaga się z kontuzjami. Na razie zaliczył tylko pięć spotkań w szeregach Boca, co sprawia, że pojawia się wątpliwości związane z przydatnością zawodnika w drużynie.

Komentarze