Reprezentant Polski bohaterem egzotycznego transferu?

Jacek Góralski
Pressfocus Na zdjęciu: Jacek Góralski

Jak donosi Tomasz Włodarczyk, Jacek Góralski może latem zostać bohaterem egzotycznego transferu. Pomocnikiem Kajrat Ałmaty interesuje się cypryjski Aris Limassol. Klub obserwuje także innego Polaka, Karola Struskiego z Jagiellonii Białystok.

  • Aris Limassol zainteresowany jest Jackiem Góralskim
  • Kontrakt pomocnika wygasa wraz z końcem sezonu i mógłby on przenieść się do nowego klubu za darmo
  • Cypryjski klub obserwuje także Karola Struskiego

Kurs na Cypr?

Za pozostaniem w Kazachstanie przemawia coraz mniej czynników. Prezes aktualnego klubu Jacka Góralskiego został oskarżony o defraudację publicznych środków i trafił do aresztu. Niebezpieczna staje się także sytuacja w kraju, w którym policja jeszcze nie tak dawno brutalnie tłumiła protesty spowodowane znaczącą podwyżką cen gazu LPG. W ich wyniku życie straciło blisko 200 osób.

Pomocnik reprezentacji Polski zapowiedział już w trakcie sezonu, że nie przedłuży wygasającego wraz z końcem sezonu kontraktu. Jak informuje Tomasz Włodarczyk – dziennikarz portalu Meczyki.pl, pomocnikiem zainteresowany jest Aris Limassol. 

– W Arisie jest kasa, finanse, poważny biznesmen. Są ambicje, by zbudować coś większego – stwierdził dziennikarz.

Cypryjski klub przejawia także zainteresowanie innym Polakiem – Karolem Struskim. Piłkarz Jagiellonii Białystok rozgrywa niezły sezon w Ekstraklasie, a jego młody wiek w połączeniu z ogromnym potencjałem przykuł uwagę kilku klubów. Aris jest zaznajomiony z polskim rynkiem piłkarskim. Klub reprezentuje obecnie Mariusz Stępiński, a w przeszłości grali tam m.in. Daniel Sikorski oraz Roger Guerreiro.

Komentarze