Śląsk Wrocław z nowym dyrektorem sportowym

Śląsk Wrocław po utrzymaniu w PKO Ekstraklasie zaczyna pracę nad budową kadry na nową kampanię. Już wiadomo, że drużynę poprowadzi trener Jacek Magiera. Tymczasem w środę światło dzienne ujrzał komunikat o zatrudnieniu nowego dyrektora sportowego przez ekipę z Tarczyński Arena Wrocław.

Piłkarze Śląska Wrocław
fot. Imago / Paweł Andrachiewicz Na zdjęciu: Piłkarze Śląska Wrocław
  • Śląsk Wrocław zatrudnił nowego dyrektora sportowego
  • Za politykę transferową w szeregach Wojskowych odpowiedzialny będzie David Balda
  • W przeszłości 32-latek pracował między innymi w Rakowie Częstochowa

David Balda nowym pracownikiem Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław miał ambitne plany związane z sezonem 2022/2023. Ostatecznie jednak, zamiast walczyć o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach, to musieli bronić się przed spadkiem. Kibice Wojskowych ostatecznie mogli odetchnąć z ulgą.

Tymczasem w oficjalnym komunikacie klubu z Tarczyński Arena Wrocław przekazano, że nowym dyrektorem sportowy klubu został Czech.

“David Balda został nowym dyrektorem sportowym Śląska Wrocław. 32-latek w swojej karierze pracował na tym stanowisku m.in. w Rakowie Częstochowa, czeskim Baniku Ostrawa i słowackiej FK Senicy” – brzmi komunikat wrocławskiego klubu.

Nowy sezon ligowy w Ekstraklasie zacznie się 22/23 lipca. Wrocławianie natomiast przygotowania do nowej kampanii zaczną 19 czerwca.

Czytaj więcej: Władze Śląska Wrocław podjęły decyzję w sprawie dalszej współpracy z Jackiem Magierą

Komentarze