Maciej Sawicki wypowiedział się na temat zatrzymania. “Całkowity absurd”

Maciej Sawicki
PressFocus Na zdjęciu: Maciej Sawicki

W poniedziałek Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Macieja Sawickiego. Po kilku dniach były sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej wystosował oświadczenie, w którym podkreśla swoją niewinność.

  • W poniedziałek Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Macieja Sawickiego
  • Były sekretarz generalny PZPN-u wystosował oświadczenie w tej sprawie
  • Obecny prezes Kanału Sportowego podkreśla swoją niewinność, a zarzuty wobec niego określa mianem “całkowitego absurdu”

“Z korupcją nie mam i nigdy nie miałem nic wspólnego”

Różnorakich afer związanych z polską piłką nożną otrzymujemy w ostatnim czasie aż zanadto. W poniedziałek polskie media dowiedziały się, że Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwóch byłych członków Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jednym z nich był obecny prezes Kanału Sportowego, a były sekretarz generalny PZPN-u, Maciej Sawicki.

43-latek wystosował oświadczenie, w którym podkreśla swoją niewinność.

“Nie zdecydowano się wstąpić o areszt, nie postawiono mi żadnego zarzutu korupcyjnego. Z korupcją nie mam i nigdy nie miałem nic wspólnego. Zarzuca mi się natomiast wyrządzenie szkody finansowej PZPN. Uważam to za całkowity absurd, a mój mecenas nie dostrzega nawet znamion przestępstwa” – możemy przeczytać na profilu twitterowym Sawickiego. “Spokojnie czekam na zakończenie tej sprawy, dziękuję wszystkim za okazanie wsparcia i jednocześnie proszę media o posługiwanie się moim pełnym nazwiskiem w komunikacji dotyczącej sprawy” – podkreślił prezes Kanału Sportowego.

Zobacz też: Brazylia – Serbia: typy, kursy, zapowiedź (24.11.2022).

Brazylia
Serbia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 listopada 2022 20:00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze