Lider Stali Mielec wzbudza zainteresowanie

Said Hamulić
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Said Hamulić

Znakomita forma Saida Hamulicia jest dostrzegana przez najlepsze zespoły z Ekstraklasy. Wcześniej o napastnika pytał Raków Częstochowa, a teraz obserwują go wszystkie czołowe ekipy naszej ligi.

  • Hamulić to jeden z najlepszych strzelców Ekstraklasy
  • Stal powoli staje się “za mała” dla snajpera
  • Możliwy jest transfer 21-letniego napastnika

Świetna dyspozycja Hamulicia nie przechodzi bez echa

Jakiś czas temu Tomasz Włodarczyk z serwisu “Meczyki.pl” informował o zainteresowaniu Saidem Hamuliciem ze strony Rakowa Częstochowa. Mierzący 188 cm atakujący jest idealnym napastnikiem do systemu preferowanego przez Marka Papszuna, który z reguły stawia na wysokich i silnych snajperów.

Jak dodaje Piotr Koźmiński z serwisu “WP Sportowe Fakty”, aktualnie sytuację gwiazdy Stali Mielec obserwują już wszystkie czołowe kluby Ekstraklasy, zapewne z Legią Warszawa oraz Lechem Poznań na czele. Co więcej, zapytania spływają także z zagranicy – mówi się o takich krajach jak USA, Włochy, Holandia czy Austria.

Zobacz również:

Urodzony w Holandii zawodnik przeprowadził się do drużyny “Biało-Niebieskich” z litewskiego klubu Dainawa Alytus. Wydaje się, że Stal Mielec sprzeda piłkarza bośniackiego pochodzenia z wielkim zyskiem. Niewykluczone, że padnie rekord transferowy ekipy z Podkarpacia.

Said Hamulić, który już niedługo może otrzymać powołanie do reprezentacji Bośni i Hercegowiny, w 13 meczach dla Stali Mielec strzelił 6 bramek i zanotował 3 asysty. Jego wartość rynkowa szacowana jest przez “Transfermarkt” na 600 tysięcy euro.

Czytaj więcej: Haaland przyszłym następcą gwiazdy?

Komentarze