Piłkarz Rakowa żali się, że Lech i Legia ich nie lubią. “Trudno im się pogodzić”

Zoran Arsenić, zawodnik Rakowa Częstochowa, rozmawiał z chorwackim portalem sportske.jutarnji.hr. Piłkarz żalił się, że środowiska Lecha i Legii nie lubią jego klubu. Oprócz tego wspomniał o nierównym traktowaniu przez sędziów.

Zoran Arsenić
PressFocus Na zdjęciu: Zoran Arsenić
  • Raków Częstochowa zdobył mistrzostwo Polski w sezonie 2022/23
  • W wyścigu o tytuł Częstochowianie nie mieli sobie równych
  • Zoran Arsenić twierdzi, że przez to Lech i Legia nie lubią Rakowa

Zoran Arsenić o Lechu i Legii. “Trudno im pogodzić się z faktem, że Raków zdobył tytuł”

Zoran Arsenić, obrońca Rakowa Częstochowa, udzielił wywiadu chorwackim mediom. Piłkarz w dość kontrowersyjny sposób odniósł się do relacji z Lechem i Legią, twierdząc, że oba kluby nie lubią Rakowa, bo ten szybko ięgnął po mistrzostwo. Przyznał również, że w poprzednim sezonie dało się odczuć nierówne traktowanie przez sędziów.

– Mamy dobry status, ludzie doceniają nasze wyniki i trenera, ale generalnie nas nie lubią. Szczególnie duże kluby, takie jak Lech Poznań czy Legia, które mają ogromne stadiony pełne kibiców, historię i trofea. Trudno im pogodzić się z faktem, że Raków zdobył tytuł na trzy rundy przed końcem. To ich dotyka, nie zostaliśmy dobrze przyjęci przez ich kibiców… – powiedział stoper Rakowa Zoran Arsenić w rozmowie z sportske.jutarnji.hr.

– Musieliśmy sobie z tym radzić, zdarzały się sytuacje, zwłaszcza w zeszłym roku, kiedy wyścig o tytuł się toczył. Czuć to… Ale to też część tego sportu, trzeba się do tego przyzwyczaić. W tym sezonie nie daliśmy nikomu szansy na sukces, mieliśmy zbyt dużą przewagę, aby pozwolić, aby coś poszło na korzyść kogoś innego – odpowiedział Arsenić na pytanie o to, czy sędziowie równo traktują wszystkie kluby.

Zobacz także: Raków porozumiał się z Miedzią w sprawie transferu

Komentarze