Niefortunne zdarzenie może skomplikować plany Marca Guala

Marc Gual
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marc Gual

Marc Gual miał w weekend przejść testy medyczne przed sfinalizowaniem transferu z Jagiellonii Białystok do Legii Warszawa, który ma mieć miejsce latem. Niewykluczone, że plany zawodnika pokrzyżuje niefortunne zajście ze spotkania z Widzem Łódź. Piłkarz ekipy z Białegostoku został przypadkowo kopnięty przez jednego z rywali w okolice kolana i doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu grę.

  • Marc Gual zagrał w wyjściowym składzie w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy
  • Hiszpański zawodnik spędził na boisku niespełna dwa kwadranse
  • Kontuzja może pokrzyżować plany piłkarza w związku z transferem

Nieciekawa sytuacja dla Jagiellonii

Marc Gual w ostatnim czasie był na świeczniku mediów. Hiszpan według informacji portalu Meczyki.pl jest blisko transferu do Legii Warszawa. Zawodnik w weekend miał przejść testy medyczne przed finalizacją transakcji.

Ofensywny piłkarz w tej kampanii zdobył osiem bramek, co przykuło uwagę 15-krotnych mistrzów Polski. Niewykluczone jednak, że okoliczności z piątkowego spotkania 19. kolejki PKO Ekstraklasy, gdy Jagiellonia Białystok na wyjeździe mierzyła się z Widzewem Łódź, pokrzyżują plany piłkarza.

Marc Gual doznał kontuzji w trakcie piątkowej batalii po starciu z jednym z rywali. Hiszpan został trafiony w okolice kolana i nie był w stanie kontynuować gry. Jednocześnie w 31. minucie został zmieniony, a w jego miejsce trener Maciej Stolarczyk wpuścił na boisko Bartłomieja Wdowika.

26-latek jest obecnie do Jagiellonii wypożyczony z SK Dnipro. Marc Gual oprócz zdobytych bramek ma też na swoim koncie trzy kluczowe podania.

Czytaj więcej: Widzew – Jagiellonia: nie ma nudy w Sercu Łodzi, piłka trafiła w słupek i poprzeczkę [WIDEO]

Komentarze