Marek Papszun wróci do Ekstraklasy? Jasne stanowisko przedstawiciela jednego z klubów

Raków Częstochowa ostatnio znajduje się w dołku, więc w mediach nie brakuje spekulacji na temat przyszłości trenera Dawida Szwargi. Niewykluczone, że niedzielne spotkanie z Lechem Poznań będzie miało duże znaczenie w kontekście przyszłości szkoleniowca Medalików. Tymczasem przewodniczący rady nadzorczej Czerwono-niebieskich – Wojciech Cygan wykluczył jednego z kandydatów na następcę aktualnego opiekuna mistrza Polski.

Wojciech Cygan
Obserwuj nas w
fot. Imago / Grzegorz Wajda / SOPA Images Na zdjęciu: Wojciech Cygan
  • Raków Częstochowa w tym roku wygrał tylko raz, notując też dwie porażki i remis, licząc wszystkie rozgrywki
  • Czy do klubu z Limanowskiego wróci Marek Papszun? Głos w sprawie zabrał Wojciech Cygan w rozmowie z Meczykami
  • Przewodniczący rady nadzorczej w klubie z Częstochowy jasno postawił sprawę

Nie ma tematu powrotu Marka Papszuna do Rakowa

Raków Częstochowa w środku tygodnia został wyeliminowany z Fortuna Pucharu Polski po meczu z Piastem Gliwice. Drużyna Aleksandara Vukovicia pewnie pokonała ekipę z Limanowskiego (3:0). Tymczasem jeden z przedstawicieli mistrzów Polski wprost powiedział, z kim nie są prowadzone dzisiaj rozmowy w sprawie objęcia sterów nad zespołem z Częstochowy.

– Marek Papszun aktualnie odpoczywa. Jest poza granicami kraju. Rozmawiałem z nim. Poruszone zostały różne rzeczy. Nie ma jednak tematu, aby Marek wrócił do Rakowa. Wierzę jednak, że znajdzie sobie wkrótce zajęcie i trzymam za to kciuki. To bardzo dobry człowiek i bardzo inteligentny człowiek, którego brakuje w polskiej piłce – mówił Wojciech Cygan w rozmowie z Meczykami.

Niedzielne starcie Medalików z Kolejorzem odbędzie się o godzinie 17:30. W pierwszym meczu między obiema drużynami górą był Lech (4:1).

Marek Papszun powinien wrócić do Rakowa?

Tak 43%
Nie 48%
Nie mam zdania 9%
86+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Komentarze