Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: znamy składy na hit Ekstraklasy

Mahir Emreli
Pressfocus Na zdjęciu: Mahir Emreli

Spotkanie Legia Warszawa – Pogoń Szczecin to hit 13. kolejki Ekstraklasy. Sprawdź składy na ten mecz.

• O godzinie 17:30 zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w meczu Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
  • Marek Gołębiewski i Kosta Runjaic zadecydowali już kogo zobaczymy od pierwszej minuty w hicie Ekstraklasy
  • Sprawdź składy na mecz

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: składy na mecz

W tym tygodniu Legia Warszawa poinformowała, że Czesław Michniewicz nie będzie już trenerem stołecznego klubu, który w jego miejsce zatrudnił Marka Gołębiowskiego. Szkoleniowiec ten zdążył już zadebiutować w roli opiekuna warszawian na ławce trenerskiej. Poprowadził zespół do wygranej w Pucharze Polski ze Świtem Skolwin Szczecin (1:0).

W niedzielę na boisku w Warszawie wybiegną inni piłkarze, niż w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Marek Gołębiewski dokonał pięciu roszad. Miejsce w wyjściowej jedenastce utrzymali: Mateusz Wieteska, Filip Mladenović, Andre Martins, Josue, Luquinhas, a także Mahir Emreli.

Pogoń Szczecin w minionej serii gier rozbiła Jagiellonię Białystok 4:1. Nie wszyscy piłkarze z tamtego meczu, wybiegną jednak do pierwszej minuty przeciwko Legii. Kosta Runjaic zdecydował, że miejsce w wyjściowej jedenastce tracą: Benedikt Zech, Maciej Żurawski i Kamil Grosicki. W ich miejsce szansę otrzymują: Mariusz Malec, Kacper Kozłowski oraz Rafał Kurzawa.

Legia: Miszta – Rose, Wieteska, Jędrzejczyk – Johansson, Charatin, Martins, Mladenović – Josue, Emreli, Luquinhas

Pogoń: Stipica – Bartkowski, Triantafyllopoulos, Malec, Mata – Carlos, Dąbrowski, Kozłowski, Kowalczyk, Kurzawa – Zahović