Lech Poznań przedłużył kontrakt ze swoim bramkarzem

Bartosz Mrozek w kolejnych latach będzie reprezentował barwy Lecha Poznań. Jego kontrakt został przedłużony do połowy 2026 roku, o czym poinformował Dawid Dobrasz.

Bartosz Mrozek
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Mrozek
  • Bartosz Mrozek jest związany z Lechem Poznań kontraktem do połowy 2026 roku
  • Wyjaśniła się tym samym przyszłość 23-letniego bramkarza
  • Obecnie wygrywa on z Filipem Bednarkiem rywalizację o miejsce w składzie Kolejorza

Lech zabezpieczył przyszłość swojego bramkarza

Wyjaśniła się przyszłość Bartosza Mrozka, który od sezonu 2023/2024 został włączony do pierwszej drużyny Lecha Poznań. Kontrakt bramkarza, który na ten moment wygrywa rywalizację o miejsce w składzie z Filipem Bednarkiem, został przedłużony do połowy 2026 roku. Wcześniejsza umowa wygasała wraz z końcem obecnej kampanii.

23-latek ma za sobą niezwykle udane wypożyczenie do Stali Mielec, gdzie uchodził za jednego z najlepszym bramkarzy w całej Ekstraklasie. Lech zdecydował się więc na niego postawić. W trwającym sezonie Mrozek zaliczył trzynaście występów we wszystkich rozgrywkach i trzykrotnie zachował czyste konto.

Rzecznik prasowy Lecha Poznań Maciej Henszel potwierdził informacje Dawida Dobrasza z portalu Meczyki.pl. Dodał przy tym, że kontrakt został przedłużony już w lipcu, kiedy Mrozek wrócił do klubu z wypożyczenia. Nie pojawił się jednak w tej sprawie oficjalny komunikat.

Zobacz również: Przewrót w Radomiaku. Zmiana trenera kwestią kilku dni

Komentarze