Piłkarz Legii przerwał milczenie ws. nowej umowy. “Ruszyły rozmowy”

Przyszłość Filipa Mladenovicia w Legii Warszawa nie była jasna. Spekulowało się, że Serb może latem zmienić barwy klubowe. Jednak zawodnik w rozmowie z "Canal+" poinformował, że ruszyły już rozmowy ze stołecznym klubem w sprawie przedłużenia umowy.

Filip Mladenović
PressFocus Na zdjęciu: Filip Mladenović
  • Filip Mladenović od kilku tygodni był łączony z odejściem z Legii
  • Serbski defensor odniósł się do medialnych plotek
  • Zawodnik poinformował, że ruszyły już rozmowy dotyczące nowej umowy

Filip Mladenović może zostać Łazienkowskiej!

Jednym z głównych celów Legii Warszawa przed przyszłym sezonie jest zatrzymanie gwiazd w swoim zespole – Josue oraz Filipa Mladenovicia. O tym sam otwarcie mówił nie tak dawno Jacek Zieliński, dyrektor sportowy “Wojskowych”. Teraz drugi z nich w rozmowie z dziennikarzami “Canal+” potwierdził rozpoczęcie rozmów dotyczących nowego kontraktu.

Nowy kontrakt? Ruszyły rozmowy. Jestem bardzo szczęśliwy, że wszyscy od dyrektora przez trenera po klub chcą, żebym został. To dla mnie ważne, bo oznacza to, że wykonałem kawałek fajnej roboty – mówił Filip Mladenović.

Przyzwyczaiłem się do ligi i miasta. Warszawa to bardzo przyjemne miejsce do życia, masz tu wszystko. Jest piękny klub, gdzie wyjść, pospacerować, zjeść. Nie ukrywam, że dobrze się tutaj czuję. Zobaczymy, co się wydarzy – dodał Serb.

Filip Mladenović reprezentuje barwy Legii Warszawa od lata 2020 roku. W tym czasie 31-letni Serb rozegrał w barwach stołecznego klubu 101 spotkań, w których zdobył 15 bramek oraz zanotował 22 asysty.

Sprawdź także: Dlaczego Ishak wciąż nie gra? Kapitan Lecha wyjaśnia

Komentarze