Mocne słowa Żewłakowa: ty chcesz grać w Legii, czy ty chcesz zarabiać?

Michał Żewłakow zdradził na antenie Canal+ Sport swój pomysł na rozwiązanie sytuacji z kontraktem Josue. Zdaniem eksperta stacji, najpierw trzeba zadać pytanie, co piłkarz chce robić w Legii Warszawa.

Michał Żewłakow
PressFocus Na zdjęciu: Michał Żewłakow
  • Michał Żewłakow wypowiedział się na temat sytuacji Josue w Legii Warszawa
  • Były reprezentant Polski i ekspert Canal+ chciałby zadać piłkarzowi jedno pytanie
  • Wciąż niejasna jest przyszłość Portugalczyka

Ekspert komentuje sytuację Josue w Legii

Wciąż nie jest znana przyszłość Josue w Legii Warszawa. Wiadomym jest tylko, że umowa Portugalczyka wygasa wraz z końcem sezonu, a rozmowy mają trwać. Problem jest jednak w tym, że taki stan rzeczy utrzymuje się już od kilku miesięcy, a decyzja jest cały czas odwlekana. Sam piłkarz mówił, że podejmie decyzję po finale Pucharu Polski, tak się jednak nie stało. Teraz całą sytuację skomentował na antenie Canal+ Sport Michał Żewłakow.

Czy ty chcesz grać w Legii, czy ty chcesz w Legii zarabiać? Poczekałbym na odpowiedź – powiedział Michał Żewłakow w programie “Liga gra” na antenie CANAL+ Sport.

Zaproponowałbym mu ten sam kontrakt z ewentualną premią. Jeśli coś zrobimy w Europie, to dostaniesz dobrą premię. Nie będziemy naginać budżetu dla piłkarza, który ma 33 lata. On jest bliżej końca kariery niż początku – dodał były reprezentant Polski i dyrektor Sportowy Legii, a obecnie ekspert telewizyjny.

W obecnym sezonie Portugalczyk rozegrał 35 spotkań. Zdobył w nich piętnaście bramek i zanotował osiem asyst.

Czytaj więcej: Zagłębie Lubin zainteresowane czołowym piłkarzem Piasta

Komentarze