Co za bramka byłego gracza Pogoni! Raków znowu trafia! [WIDEO]

Raków Częstochowa po zmianie stron szybko podwyższył prowadzenie w starciu z Pogonią Szczecin. Kapitalną bramkę zdobył Jean Carlos.

Jean Carlos
PressFocus Na zdjęciu: Jean Carlos
  • Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa to drugie niedzielne spotkanie w PKO BP Ekstraklasie
  • Goście rozpoczęli strzelanie w 38. minucie
  • Niecałe dziesięć minut po zmianie stron przyjezdni prowadzili 2:0

Jean Carlos podwyższa prowadzenie Rakowa

Po pierwszej połowie spotkania Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa goście prowadzili 1:0. Znaomitym trafieniem popisał się Władysław Koczerhin, który otrzymał podanie od Bena ledrmana i z narożnika pola karnego technicznym uderzeniem nie dał szans Dante Stipicy.

Niecałe dziesięć minut po zmianie stron ekipa Marka Papszuna prowadziła już 2:0. Po wrzutce z prawego skrzydła Gutkovskis zgrał głową za siebie, a Jean Carlos bez zastanowienia wypalił z woleja i futbolówka zatrzepotała w siatce Stipicy. Chorwat wyciągnął się jak struna, ale nie był w stanie zatrzymać perfekcyjnego strzału 26-latka.

Były zawodnik Portowców tym samym strzelił trzeciego gola w w trzecim meczu Ekstraklasy z rzędu!