adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020 
adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020  fot. adidas

Media: Inter i PSG chcą Matheusa Cunhę

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się głosy, że Matheus Cunha znajduje się na celowniku Paris Saint-Germain. Informacje w tej sprawie potwierdził zwykle dobrze poinformowany w tego typu sprawach Kicker.

Czytaj dalej…

Po raz pierwszy na temat Brazylijczyka i tego, że chce go mieć w swoich szeregach klub ze stolicy Francji, doniósł RMC Sport. Tymczasem teraz potwierdził te informacji niemiecki serwis internetowy popularnego piłkarskiego magazynu.

Wielki talent

Wierząc najnowszym komunikatom dotyczącym przyszłości Matheusa Cunhi, to wkrótce sternicy PSG mają skontaktować się z Herthą BSC w sprawie przyszłości piłkarza. Ofensywny pomocnik trafił do ekipy ze stolicy Niemiec pod koniec stycznia tego roku z RB Lipsk. Zawodnik kosztował 18 milionów euro Herthę. 21-latek podpisał ze Stara Damą umowę do 2024 roku.

Warto jednak podkreślić, że nie tylko mistrzowie Francji są zainteresowani zawodnikiem Herthy. Chętny na transfer z udziałem Matheusa Cunhi jest również Inter Mediolan. Dodajmy, że Brazylijczyk w koszulce berlińczyków zaliczył 11 spotkań, notując w nich pięć trafień i dwie asysty.

Komentarze