Robben spróbuje swoich sił w Interze?

Thomas Mueller i Arjen Robben
Obserwuj nas w
fot. ASInfo Na zdjęciu: Thomas Mueller i Arjen Robben

Według włoskich mediów nie tylko Diego Godin może zasilić szeregi Interu Mediolan na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu sezonu. Niewykluczone, że barwy teamu z Lombardii wzmocni także inny weteran w osobie Arjena Robbena, któremu z końcem czerwca wygasa umowa z Bayernem Monachium.

Czytaj dalej…

Informacje na temat byłego reprezentanta Holandii podał na swoich łamach portal FCInterNews.it. Zdaniem przedstawicieli serwisu kończący wkrótce 35 lat piłkarz miałby trafić do mediolańskiej drużyny latem.

Przypomnijmy, że Robben trafił do teamu z Bawarii w 2009 roku z Realu Madryt. Wcześniej zawodnik grał w takich ekipach jak: Chelsea FC, PSV Eindhoven, czy FC Groningen.

Pierwotnie wydawało się, że Robben po zakończeniu swojej przygody z Bayernem będzie chciał wrócić do swojej ojczyzny, ale najnowsze doniesienia ws. przyszłości doświadczonego Holendra są takie, że ten może spróbować swoich sił w ekipie z miasta mody.

Co istotne w całym zamieszaniu, to strona zawodnika zaproponowała Interowi możliwość zatrudnienia Robbena, a nie odwrotnie.

Komentarze