Eintracht na remis z Herthą

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Gracze Eintrachtu zremisowali z Herthą 2:2. W tym momencie gospodarze są na dziesiątym miejscu, a goście na 16. lokacie.

Obie drużyny w ostatnim czasie spisywały się naprawdę fatalnie. Gospodarze mieli bowiem trzy kolejne porażki. Natomiast goście ostatni raz nie przegrali ligowego spotkania dokładnie 19 października tego roku. Jedni i drudzy liczyli zatem na przełamanie…

Po pół godziny gry bliżej tego byli goście. Bramkę zdobył bowiem Lukebakio, który strzałem między nogami golkipera ekipy z Frankfurtu dał berlińczykom prowadzenie.

W 63. minucie goście podwyższyli. Bramkę dla Herthy zdobył Grujić, który z bliska wpakował futbolówkę do siatki rywali.

Gospodarze nie rezygnowali jednak z uzyskania dobrego dla siebie wyniku. Kilkadziesiąt sekund potem gola kontaktowego zdobył Hinteregger. W 86. minucie było już 2:2, gdyż na listę strzelców wpisał się także Rode.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

Eintracht – Hertha 2:2 (0:1)

0:1 Lukebakio 30′
0:2 Grujić 63′
1:2 Hinteregger 65′