Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Radosław Bełżek

Konflikt w Bayernie? Cuisance starł się z Lewandowskim!

Bayern Monachium w niedzielę przegrał 1:4 z TSG 1899 Hoffenheim w meczu w ramach niemieckiej ekstraklasy. Bild dzisiaj natomiast daje do zrozumienia na swoich łamach, że poziom frustracji u poszczególnych piłkarzy nie zmniejszył się po niedzielnym blamażu. Nerwów na wodzy nie potrafili utrzymać Robert Lewandowski i Michael Cuisance

Czytaj dalej…

Bayern Monachium dzisiaj jak zwykle miał zajęcia w swoim ośrodku treningowym. Hansi Flick podjął decyzję, aby podzielić piłkarzy na dwa zespoły, zarządzając gierkę wewnętrzną.

W spotkaniu wzięli udział między innymi kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski i Francuz Cuisance. Pierwszy w niedzielnym boju pojawił się na boisku w 57. minucie, ale niewiele wskórał. Z kolei drugi nie znalazł się nawet meczowej kadrze.

Małe nieporozumienie, czy duży konflikt?

W pewnym momencie w trakcie treningowego meczu Cuisance został brutalnie sfaulowany przez Polaka, co skutkowało tym, że Francuz przez dłuższą chwilę nie podnosił się z murawy. Jeśli ktoś myślał, że na ostrzejszym wejściu sprawa się zakończyła, to był w błędzie.

21-latek, gdy podniósł się w końcu z murawy, skierował kilka słów w kierunku “Lewego”. Polak jednak zignorował francuskiego pomocnika, skupiając się na kontynuowaniu gry.

Konflikt między zawodnikami dopiero po zakończeniu treningu starał się załagodzić opiekun monachijskiej ekipy Hansi Flick, który porozmawiał z piłkarzem. O ile Niemiec chciał uspokoić sytuację, to według doniesień niemieckich dziennikarzy takiego zamiaru nie miał Lewandowski, który tylko śledził wzrokiem, jak trener prowadzi dialog z Cuisance’m.

Komentarze