Wraca Liga Mistrzów. Kursy i promocje bukmacherów

Uff, wróciła Liga Mistrzów! Wielkie emocje przed nami – i to nie tylko stricte piłkarskie, ale także bukmacherskie. Sprawdźmy co przygotowali dla nas rodzimi operatorzy zarówno w piątek, jak i w sobotę.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Kursy na Ligę Mistrzów

W piątkowy wieczór do rywalizacji staną piłkarze Juventusu oraz Lyonu (wygrana Lyonu 1:0 w pierwszym meczu), a także Manchesteru City i Realu Madryt (2:1 dla City). W pierwszym spotkaniu faworytem jest Juventus, a najlepszy kurs oferuje ETOTO – 1,51. Świetnie kursy na remis (5,2) i zwycięstwo Lyonu (8,00) można wyłapać w forBET.

Podobnie jest w przypadku drugiego spotkania. Również tu – jeśli chodzi o faworyta, którym jest City – najlepszy kurs możecie znaleźć na ETOTO (1,80). Jednak tym razem do walki włączają się także eWinner, STS oraz forBET – kurs w tych firmach także wynosi 1,80. Jeżeli chodzi o remis i „dwójkę”, najlepiej płaci forBET – w obu przypadkach 4,50.

W sobotę zagra Barcelona z Napoli (1:1 w pierwszym meczu) oraz Bayern z Chelsea (3:0). Jeżeli chodzi o kursy, po raz kolejny odjeżdżają ETOTO oraz forBET. ETOTO oferuje najlepszy kurs zarówno na wygraną Barcelony (1,67), jak i Napoli (5,75). Za remis zdecydowanie najlepiej płaci forBET – 4,6. Drugie spotkanie w pełni zdominował forBET. Na każdą z opcji oferuje najwyższy kurs. Jest to kolejno 1,45 – 5,6 – 7,6.

Promocje na Ligę Mistrzów

Kursy kursami, a jakie promocje przygotowali dla nas bukmacherzy? Lider rynku, STS, gwarantuje, że za każde 100 złotych obrotu, dokonanego na kuponach z kursem łącznym co najmniej 1,5 z co najmniej jednym meczem LM lub LE, przyzna 10 złotych bonusu. Łącznie w danym tygodniu promocji można otrzymać do 100 złotych w bonusie.

W Fortunie nie ma bonusów stricte pod LM (chociaż – jak zawsze – obowiązuje gra bez podatku), ale warto wspomnieć o akcji, w ramach której gracze mają do podziału 600 000 złotych. Wystarczy w danym tygodniowym okresie grać za co najmniej 10 złotych dziennie.

W forBET – jak już pewnie zauważyliście – przygotowano świetne kursy na Ligę Mistrzów. Konkretnie bukmacher zrezygnował z marży. Od 05.08 trwa także ranking, w ramach którego zwycięzca może zgarnąć 2000 złotych, a łącznie zostanie nagrodzonych pięćdziesięciu graczy.

W Totolotku gracze mogą otrzymać bonus w kolejnych odsłonach LM i LE – łącznie aż do225 złotych, zgodnie z rozpiską ze screena:

Z kolei LV BET proponuje wszystkim składającym depozyt w dniach 05.08 – 09.08 bonus w wysokości 50% wpłaty do 500 złotych. Z kolei siostrzana marka NOBLEBET włącza na weekend ulgę podatkową (czyli tak po prostu możliwość gry bez podatku) oraz oferuje CASHBACK aż do 303 złotych.

ETOTO – zależnie od poziomu gracza – oferuje bonusy od depozytu w ETOTOmanii. Na najniższym poziomie jest to bonus do 10 złotych, a na najwyższym do 50 PLN. W ETOTO znajdziecie też świetne kursy, na marży ledwie 1%.

EWinner zorganizował na czas Ligi Mistrzów specjalną promocję, w ramach której gracze, którzy zagrają kupon za 49 złotych wezmą udział w podziale specjalnej puli. Łącznie na wszystkich etapach (promocja trwa aż do finału LM i LE) jest do zgarnięcia aż 100 000 złotych.

TOTALBET powiększa ofertę powitalną. Przy rejestracji z kodem LM20 gracz otrzyma dodatkowe 15 złotych. Poza tym – podobnie jak w BETFAN – gracze będą mogli zagrać Ligę Mistrzów bez podatku.

Zakład bez ryzyka o wartości 50 złotych to oferta francuskiego bukmachera BETCLIC, ale warunki są dość wygórowane.

No i to by było na tyle. Trzeba przyznać, że promocje są bardzo zróżnicowane i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Powodzenia!

Zakład bez ryzyka 280 zł od STS

Sierpień upłynie przede wszystkim pod znakiem decydujących spotkań w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 280 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 31 sierpnia zarejestrować konto w STS wykorzystując kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 31 sierpnia) który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 280 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Przejdź na stronę STS

(Karol Bruski)Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze