Hiszpania – Francja: 400 zł za gola w meczu potęg. Dogrywka też się liczy!

Hiszpania - Francja to hit półfinałów Euro 2024. Która z potęg zamelduje się w meczu o tytuł w Berlinie? Betfan przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest 400 zł freebetu za jednego gola!

Hiszpania - Francja freebet 400 zł
Na zdjęciu: Hiszpania - Francja freebet 400 zł
Betfan
Freebet 400 zł
Gol Hiszpanii lub Francji
 • Betfan oferuje bonus 400 zł za przynajmniej jednego gola w meczu Hiszpania – Francja, również w dogrywce!
 • Wystarczy tylko 30 zł wpłaconego depozytu
 • Skorzystanie z promocji gwarantuje ci kod promocyjny GOAL

Hiszpania – Francja: 400 zł freebetu od Betfana za gola w półfinale Euro 2024

Mecz Hiszpanii z Francją to starcie prawdziwych europejskich potęg i równie dobrze mógłby to być finał Euro 2024. Wcześniejsze fazy ułożyły jednak drabinkę w taki sposób, że oba zespoły spotykają się w walce o udział w meczu na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. I dla obu porażka będzie ogromnym rozczarowaniem.

Na nadchodzący mecz Betfan przygotował ciekawą promocję. Za choć jednego gola w meczu (również w dogrywce!) oferuje freebet w wysokości 400 zł. Zasady promocji są proste i przejrzyste, a objaśniamy je poniżej. Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z naszym tekstem prezentującym bukmacherów na Euro 2024.

 • Zobacz także: Hiszpania – Francja: typy, kursy, zapowiedź (09.07.2024)
Promocja Betfan na mecz Hiszpania - Francja
Promocja Betfan na mecz Hiszpania – Francja

Jak odebrać ten bonus?

 1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
 2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
 3. Wpłać do depozytu dokładnie 30 zł
 4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta o stawce 30 zł, na którym znajduje się dowolny typ z oferty przedmeczowej Hiszpania – Francja
 5. Kurs min. kuponu: 2.00
 6. Kupon musi być rozliczony do 09.07.2024 do godz. 23:59.
 7. Jeżeli w meczu padnie choć jeden gol, również w dogrywce, otrzymasz freebet w wysokości 400 zł

Hiszpania – Francja: czy doczekamy się bramek?

Oba zespoły znajdują się na dwóch biegunach jeśli chodzi o skuteczność. Hiszpanie mają na koncie 12 bramek: pięć w fazie grupowej oraz sześć w dwóch meczach z Gruzją (4:1) i Niemcami (4:1). Francuzi to z półfinalista z najmniejszą liczbą zdobytych goli: zaledwie trzema, w tym jednym z rzutu karnego i dwoma samobójczymi rywali.

Trójkolorowi liczą jednak na swoją ofensywę, gdzie w decydującym momencie na dobre ma się przebudzić Kylian Mbappe. Czy wystarczy to do pokonania Hiszpanów?

Jakub Matuszyk
Jakub
Betfan
Freebet 400 zł
W meczu Hiszpania – Francja padnie gol

Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego zdaje się wchodzić w swój kolejny “złoty czas”. Po pokoleniu Carlesa Puyola, Xaviego czy Andresa Iniesty pozostaje wspomnienie, ale godnymi ich następcami mają być m.in. Lamine Yamal, Nico Williams czy kontuzjowany w ostatnim meczu Gavi. Można spodziewać się, że właśnie w meczu z Francją mogą pokazać wielką klasę.

Warunki bonusu Betfan za gol w meczu Hiszpania – Francja

Na początku trzeba zaznaczyć, że bonus 400 zł za choć jeden gol w meczu Hiszpania – Francja podczas Euro 2024 będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Betfan, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 30 zł i postawić kupon SOLO lub AKO za 30 zł zawierający dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej Hiszpania – Francja (min, kurs: 2.00, rozliczony do 09.07.2024 do godz. 23:59).

Za freebet możesz zagrać na dowolnym kuponie. Wygrana zostanie pomniejszona o kwotę freebetu, a maksymalnie gracz może otrzymać 1750 zł jako zysk z zakładu.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że dobrze trafiłeś i już znalazłeś bonus Betfan. Teraz wystarczy, że klikniesz w jeden z linków lub bannerów w tym artykule i w ten sposób zyskasz możliwość udziału w promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze