High League 6: Gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Gala High League 6 niejako odbywać się będzie w cieniu tragedii, jaką była śmierć zawodnika tamtejszej federacji – Mateusza Murańskiego. Z tego też powodu z uczestnictwa wycofał się jego ojciec – Jacek Murański. Organizatorzy na pewno w jakiś sposób będą chcieli oddać hołd zmarłemu fighterowi, a my możemy spodziewać się wyjątkowej w historii federacji gali. Co zatem przygotowali dla nas organizatorzy podczas zbliżającego się High League 6?

Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski
Pressfocus Na zdjęciu: Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski
  • Gala High League odbędzie się 18 marca w katowickim spodku
  • Walki gali High League 6 obstawiać możecie wyłącznie u bukmachera Fortuna
  • Przedstawiamy naszą zapowiedź, wraz z kursami i typami na galę High League 6
Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

High League 6 obstawianie

Federacja High League, obok Fame MMA uznawana za drugą najpopularniejszą w Polsce, od samego początku swojego istnienia była blisko związana z bukmacherem Fortuna. Fortuna ma wyłączność na ofertę obstawiania zakładów z gal High League, w tym również z najbliższej gali High League 6. Na stronie bukmachera oraz w aplikacji Fortuna można znaleźć szeroki wybór walk, na które bukmacher oferuje atrakcyjne kursy. Dostępnych jest wiele typów wydarzeń do obstawienia, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Bez wątpienia oferta ta przypadnie do gustu fanom sportów walki, którzy chcą wziąć udział w emocjonującej rozgrywce i jednocześnie zwiększyć swoje szanse na wygraną poprzez obstawienie zakładów.

Poznaliśmy już dokładną datę i miejsce gali High League 6. Odbędzie się ona 18 marca 2023 roku w katowickim Spodku. Standardowo organizatorzy zapowiedzieli początek eventu na godzinę 19:00. Możemy się spodziewać, że pierwsza walka odbędzie się niedługo po godzinie 20:00. W walce wieczoru zobaczymy Jarosława “Pashabiceps” Jarząbkowskiego i Marcina Dubiela.

High League 6 kto będzie walczył? Karta walk

W karcie walk gali High League 6 doszło do sporej zmiany. Z uczestnictwa w evencie wycofał się Jacek Murański, którego zastąpił Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak. To właśnie on zmierzy się z Marcinem “El Testosteron” Najmanem. Poza wspomnianymi zawodnikami pojawią się również inne znane już dobrze polskiej scenie freakfightowej postacie, takie jak Lexy Chaplin, Dariusz “DaroLew” Kaźmierczuk, czy Matesz “Don Diego” Kubiszyn. Poniżej prezentujemy pełną kartę walk:

High League 6 zakłady bukmacherskie

Jeśli zastanawiacie się, gdzie obstawić nadchodzącą galę High League 6, to trafiliście w dobre miejsce. Chcielibyśmy podpowiedzieć, że bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie wszystkie walki tej gali i przygotował specjalną ofertę dla fanów sportów walki. Fortuna to bukmacher, który zapewnia wysokie kursy i duży wybór typów na galę High League 6. Co więcej, przygotował również specjalny poradnik dla tych, którzy nie wiedzą, jak obstawiać walki na High League 6. Nawet nowi użytkownicy, którzy niedawno założyli konto u bukmachera, bez problemu będą mogli obstawić walki i przygotować satysfakcjonujący kupon. W sobotę czeka nas wiele starć o dużym ładunku emocjonalnym. Bukmacher Fortuna zdaje sobie z tego sprawę i dba, by być wciąż idealnym miejscem dla wszystkich fanów sportów walki, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na wygraną.

High League 6 kursy bukmacherskie

W wielu przypadkach bukmacher Fortuna wskazuje wyraźnych faworytów przed galą High League 6. W kilku walkach jednak szanse obu zawodników wycenia się podobnie. Jednym ze zdecydowanie bardziej medialnych starć jest Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak. Kurs na zwycięstwo “El Testosterona” wynosi 2.35. Faworytem jest w tym pojedynku jego rywal, którego zwycięstwo bukmacher wycenia na 1.46. 

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem na całej gali jest Don Diego. Mateusz Kubiszyn zawalczy na High League 6 z Dawidem “Crazy” Załęckim. Starszy z zawodników wielokrotnie pokazał się z dobrej strony, jednak to Don Diego jest wyraźnym faworytem. Kurs na zwycięstwo Kubiszyna wynosi 1.22. Stawiając na Załęckiego, możemy spodziewać się linii w granicach 3.83.

Typy na High League 6

Pashabiceps na gali High League zadebiutuje w formule MMA. Swoją jedyną do tej pory walkę we freakfightach stoczył w formule boksu w małych rękawicach. Pokonał wówczas Michała “Owcę” Owczarzaka. Jarosław Jarząbkowski udowodnił wówczas, że jest zawodnikiem, który potrafi się świetnie technicznie przygotować do swojej walki i zachowuje koncentrację i chłodną głowę. Marcin Dubiel jest jednym z najbardziej doświadczonych freak fighterów w Polsce. Do tej pory stoczył już sześć walk, z czego cztery zakończyły się zwycięstwem dla niego. Dubiel ma na swoim koncie wiele cennych doświadczeń, które pozwoliły mu na zdobycie uznania w świecie sportów walki. Zasłynął również z ogromnej wytrzymałości. Typujemy, że walka potrwa powyżej 2.5 rundy. Kurs na to wynosi 1.65.

Wiele obiecujemy sobie po walce Denisa “Bad Boya” Załęckiego z Pawłem “Tyborim” Tyburskim. Obaj zawodnicy dysponują świetnymi warunki i doświadczeniem, które zdobyli w trakcie swoich poprzednich walk. Faworytem jeszcze do niedawna był Załęcki, ale Tybori jest dużo wyższy i lżejszy od swoje rywala, co daje mu przewagę w mobilności i szybkości. Spodziewamy się, że Paweł Tyburski może się postawić i na pewno szybko nie polegnie. Nasz typ: 2. zawodnik wygra na punkty z kursem 5.00 na Fortunie.

High League 6 promocje w Fortunie

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem i zastanawiasz się, gdzie obstawić galę High League 6, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Bukmacher Fortuna oferuje wiele bonusów dla nowych użytkowników, w tym zakład bez ryzyka do 600 zł oraz darmowy zakład o wartości 20 zł. Wszystko to jest dostępne, jeśli wykorzystacie nasz kod promocyjny Fortuna. To świetna okazja, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty i zwiększyć swoje szanse na wygraną podczas gali High League 6.

Fortuna

Aż do 630 zł

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Gdzie i kiedy odbędzie się gala High League 6?

Gala High League 6 odbędzie się w sobotę, 18 marca w katowickim Spodku. Pierwsza walka o godzinie 20:00.

Gdzie można obstawiać galę High League 6?

Ofertę na gale federacji High League na wyłączność posiada bukmacher Fortuna.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze