Francja – Niemcy: freebet za każdą okazję Szpakowskiego

Oferty na mecz Polska - Niemcy
Oferty na mecz Polska - Niemcy

We wtorkowy wieczór czeka nas jeden z hitów fazy grupowej Euro 2020. Takim mianem niewątpliwie można określić mecz Francja – Niemcy. Bukmacher Betfan przygotował z tej okazji dwie bardzo ciekawe promocje. Na czym polegają? Wyjaśniamy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Freebet za każdą okazję Szpakowskiego

Wtorkowe spotkanie na Allianz Arena w Monachium rozpocznie się o godzinie 21:00. Za komentatorskim mikrofonem zasiądzie Dariusz Szpakowskiego. I to właśnie z legendarnym komentatorem związana jest pierwsza promocja przygotowana przez BETFAN zakłady bukmacherskie.

Betfan ofertuje freebet 5 zł za każdym razem, gdy Dariusz Szpakowski w trakcie trwania meczu wypowie słowo “OKAZJA”. Jeżeli zrobi to 10 razy, otrzymasz freebet o wartości 50 zł. Ciekawe prawda? Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na zgarnięcie darmowego zakładu.

Wystarczy zagrać dowolny zakład na mecz Francja – Niemcy za dokładnie 49 złotych z kursem minimalnym kuponu 2.00. Mogą to być kupony zarówno pojedyncze, jak i akumulowane.

Warto pamiętać, że każdemu graczowi przysługuje tylko jeden freebet, a wygrana z niego przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

1:0 = wygrana

Również drga promocja przygotowana przez BETFAN z okazji meczu Francja – Niemcy jest niezwykle ciekawa. Korzystając z niej nie będziesz musiał martwić się o końcowy wynik spotkania, jeżeli drużyna na którą postawiłeś zdobędzie pierwszego gola. Jeżeli postawisz na reprezentację Niemiec i to ona jako pierwsza zdobędzie bramkę, końcowy wynik nie będzie miał już dla Ciebie znaczenia. Nawet jeżeli spotkanie zakończy się remisem lub wygraną Francji, Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Aby skorzystać z tej oferty wystarczy spełnić jeden prosty warunek – zagrać kupon pojedynczy lub AKO za dokładnie 59 zł, na którym znajdzie się zakład specjalny ‘1. gol wygrywa” dotyczący meczu Francja – Niemcy. Zwracamy tutaj uwagę na zwrot “zakład specjalny” – nie jest to bowiem zakład z oferty głównej na to spotkanie.

To wszystko!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Betfan

Aż do 1650zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + EURO freebet 50zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze