REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminFortuna kod promocyjny


Odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytanie, czy w zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny jest potrzebny, by otrzymać bonusy na start? Sprawdź ponadto, jakie aktualnie promocje obowiązują u jednego z najstarszych bukmacherów w Polsce.


Graj w Fortunie

Kod promocyjny Fortuna


Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie jest kod promocyjny, gdzie go wprowadzić i co daje. Dzięki kodom promocyjnym niektórzy bukmacherzy proponują dodatkowe bonusy, jak na przykład podwyższenie oferty powitalnej dla nowych klientów. Mówiąc wprost - gracz, który zarejestruje się z aktywnym kodem promocyjnym jest traktowany jako klient VIP. To właśnie podczas rejestracji nowego konta podaje się wspomniany kod promocyjny, który często nazywany jest także kodem promocyjnym.

Tyle słowem wstępu. Czas przejść do konkretów. Nie musisz przepisywać kodu promocyjnego w Fortunie. Znajduje się on już w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera. Wystarczy, że naciśniesz link poniżej, a kod już tam będzie! Kod promocyjny daje Ci zwiększony do 125 zł zakład bez ryzyka.

Oczywiście, nie jest powiedziane, że taka sytuacja utrzyma się cały czas. Tego nie wiemy. Nie martw się jednak, cały czas trzymamy rękę na pulsie. Jeżeli coś się zmieni i Fortuna zmieni kod promocyjny 2020 w swojej ofercie, to błyskawicznie Cię o tym fakcie poinformujemy.


Zobacz jaki jest kod


Jaki jest kod bonusowy w Fortunie?


Jak już zdążyłeś przeczytać, u bukmachera wpisanie Fortuna kod promocyjny 2020 nie jest wymagane. Klikająć w link otrzymasz wszystkie bonusy na start. A jest co brać, bowiem są to aż trzy promocje powitalne. Wyglądają one następująco: bonus 100% od depozytu do 1000 złotych, zakład bez ryzyka w wysokości 125 złotych oraz darmowy zakład o wartości 20 złotych. Szerzej o bonusach jeszcze napiszemy, a teraz wróćmy na chwilkę do kodu.

Jak już zostało napisane, kody bonusowe podaje się podczas rejestracji. Zapewne zauważyłeś coś, podczas tworzenia konta u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny - mamy na myśli okienko o takiej nazwie. Nie martw się jednak, jeżeli zostawisz je puste, to bez trudu przejdziesz do kolejnego etapu rejestracji, a bonusy i tak wpadną na Twoje konto. Jedyne co musisz zrobić, to zaakceptować zgodę na otrzymanie bonusów powitalnych. Jeżeli potrzebujesz wskazówek, jak zarejestrować się w Fortunie, zerknij poniżej.


Zarejestruj się!Fortuna rejestracja
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Jak zarejestrować się u bukmachera Fortuna?


Po wejściu na stronę bukmachera, w prawym górnym narożniku ujrzysz bez trudu przycisk Rejestracja. Jego kliknięcie przeniesie Cię po kilku sekundach do formularza rejestracyjnego. Formularz nie jest wielce skomplikowany i ogranicza się do podania podstawowych danych osobowych. Wymagany będzie chociażby numer PESEL. Jeżeli nie pamiętasz go, warto byś przed rejestracją przygotował sobie dowód osobisty. Dokument może Ci się przydać także tuż po rejestracji - do weryfikacji tożsamości.

Weryfikacji jednak nie musisz dokonywać w trakcie rejestracji. No chyba, że zapragniesz wypłacić wygrane, to wówczas jest ona konieczna. Jeżeli jednak jesteś przekonany do Fortuny, to zalecamy przesłać skany dowodu tożsamości już po rejestracji - w odpowiednim formularzu i mieć wszystko z głowy.

Wróćmy do rejestracji. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków: rejestracja, weryfikacja oraz aktywacja konta.

Rejestracja to podanie następujących danych: imię, nazwisko, pseudonim, hasło, kod PIN, adres e-mail, telefon komórkowy, data urodzenia, PESEL, obywatelstwo, kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu, państwo, województwo, Fortuna kod promocyjny (bez którego i tak otrzymasz wszystkie bonusy) oraz: skąd będą pochodziły środki na grę, akceptacja regulaminu i potwierdzenie pełnoletności, a także najważniejsze - zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego, który opiszemy za chwilę.

Po przebrnięciu przez pierwszy etap formularza rejestracyjnego wystarczy, że odbierzesz e-mail od Fortuny i klikniesz w link aktywujący konto. W ten sposób możesz już rozpocząć obstawianie zakładów. Oczywiście możesz od razu dokonać też weryfikacji tożsamości, lecz nie jest to wymagane.

Bonus powitalny


Wiesz już, że zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny nie jest wymagany przy rejestracji. Zastanawiasz się, czy u bukmachera Fortuna kod promocyjny jest tym samym, co promocyjny? Odpowiadamy tak. Jest to zwykła różnica w nazewnictwie. Jedni na bukmachera mówią buk, inni bukmacher. Podobnie sytuacja wygląda z kodami.

Dla każdego nowo zarejestrowanego gracza Fortuna przygotowała trzy bonusy na start. Oto one:
 • 100% od depozytu do 1000 złotych
 • Zakład bez ryzyka 125 złotych
 • Darmowy zakład 20 złotych


Bonus powitalny: 100% od depozytu do 1000 złotych


Największym bonusem jest ten, który uzależniony jest od pierwszego, dokonanego przez Ciebie depozytu. Jeżeli Twój depozyt wyniesie 1000 złotych - to masz szansę zgarnąć maksymalny bonus - odpowiadający 100% Twojej wpłaty, czyli właśnie 1000 złotych.

Bukmacher Fortuna proponuje nieco “odwrócone” zasady bonusu powitalnego. U innych buków dostajesz kasę już po doładowaniu konta. Zostaje ona zamrożona i musisz nią obrócić w ciągu 30 dni, by stała się tak naprawdę Twoja.

W Fortunie jeśli już się zarejestrowałeś i nie przeczytałeś szczegółów, to możesz być nieco zdziwiony. Możesz pomyśleć, że to dlatego, że nie podałeś Fortuna kod promocyjny, ale nic bardziej mylnego. Tak, jak pisaliśmy u bukmachera Fortuna kod promocyjny, czy też promocyjny - zwał, jak zwał nie jest potrzebny. A dodatkowej kasy od razu po wpłacie nie otrzymasz z innego względu. Spójrz na warunki bonusu do 1000 złotych i wszystko będzie jasne:
 • Wpłać swój pierwszy depozyt
 • Obróć nim cztery razy na:
  • Zakładach akumulowanych
  • Zawierających min. 3 zdarzenia
  • O kursie łącznym min. 1,90
 • Na obrót masz 30 dni
 • Sprostałeś warunkom?
 • Otrzymujesz 100% od swojego depozytu - maksymalnie 1000 złotych


I teraz co najważniejsze, kasę możesz od razu po otrzymaniu wypłacić. Tak - całą kwotę lub jej część. Jak tylko zapragniesz.

Bonus na start: zakład bez ryzyka 125 złotych


Fortuna kod bonusowy jest potrzebny tak samo dla bonusu do 1000 złotych, jak i dla zakładu bez ryzyka, w ramach którego możesz otrzymać zwrot do 125 złotych. Kwota może niezbyt imponująca, ale biorąc pod uwagę ubezpieczenie zakładu, możesz pokusić się o duże ryzyko na Twoim pierwszym kuponie. To właśnie dla pierwszego kuponu został przygotowany przez Fortunę zakład bez ryzyka.

Zatem reasumując. U bukmachera Fortuna kod promocyjny znajduje się już w formularzu i jest potrzebny do zwiększonego zakładu bez ryzyka. Jeżeli nie trafiłeś pierwszego zakładu, bukmacher odda kasę, a przed jej wypłatą musisz obrócić przyznanym zwrotem przynajmniej jeden raz.


Odkryj kod promocyjny


Darmowy zakład na start: 20 złotych


Na start w Fortunie otrzymasz także punkty programu lojalnościowego. Tak, nie pomyliliśmy się. Punkty możesz wymienić błyskawicznie właśnie na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Jeżeli to dla Ciebie za mało, zbieraj dalej, a może uda się zyskać większy bonus.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na wykupienie za otrzymane po rejestracji punkty, darmowego zakładu, to wykorzystasz go na dowolny sport i rozgrywki. Jeżeli trafisz, to nie masz żadnych wymaganych warunków obrotu. Bierzesz kasę i idziesz świętować lub grasz dalej.

Na sam koniec napiszemy to jeszcze raz, jasno i wyraźnie. W zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny nie jest potrzebny, aby otrzymać trzy bonusy na start. Przygotowane zostały one z myślą o każdym nowym kliencie.

Inne bonusy


Fortuna kod bonusowy 2020 nie istnieje. To już wiesz. Istnieje za to potrójna oferta powitalna, a także inne bonusy, dzięki którym możesz zyskać darmowe środki na grę.

Do takich promocji zaliczają się chociażby: Happy Hours, które zwiększają wygrane o 14%, czy wspomniany już program lojalnościowy bukmachera. Punkty otrzymasz na start za samą rejestrację, a kolejne będziesz zbierał podczas swojej bukmacherskiej przygody - za stawiane zakłady. Wymieniać je możesz na darmowe zakłady, czy dodatkowe bonusy. Wszystko zależy wyłącznie od tego, jak dużo punktów uda Ci się uzbierać. Na bieżąco możesz sprawdzać, za ile punktów, jaka nagroda przysługuje, bo przyznamy szczerze, że Fortuna często zmienia swoją ofertę w tym zakresie.


Obstawiaj w Fortunie