Bukmacherzy: Polska z małymi szansami na awans

Kibice reprezentacji Polski
PressFocus Na zdjęciu: Kibice reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski jest jedną z 12 drużyn, które o awans do finałów przyszłorocznych mistrzostw świata walczyć będą w barażach. Biało-czerwoni przegrywając w ostatnim meczu z Węgrami mocno skomplikowali swoją sytuację, bowiem w losowaniu baraży nie będą rozstawieni. Bukmacherzy nie dają drużynie Paulo Sousy większych szans na wywalczenie awansu.

  • Reprezentacja Polski w marcu przyszłego roku weźmie udział w barażowych meczach o awans na mistrzostwa świata
  • Biało-czerwoni podczas listopadowego rozstawienia nie będą rozstawieni, co znacząco zmniejsza ich szanse w barażowej rywalizacji
  • Legalny bukmacher STS nie daje polskiej drużynie dużych szans na wywalczenie awansu na katarski mundial

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Baraże do MŚ 2022 – szanse reprezentacji Polski

W poniedziałek reprezentacja Polski zaprzepaściła świetną okazję na zapewnienie sobie rozstawienia w barażach. Podopiecznym Paulo Sousy wystarczał do tego remis w meczu z Węgrami na Stadionie Narodowym. Spotkanie zakończyło się jednak wygraną 1:2 gości. W efekcie polską drużynę w klasyfikacji zespołów w drugich miejsc rzutem na taśmę wyprzedziły Walia i Turcja.

Brak rozstawienia to bardzo zła wiadomość dla polskiego zespołu, bowiem nie tylko może trafić na bardziej wymagającego przeciwnika (wśród rozstawionych drużyn są między innymi reprezentacje Portugalii i Włoch), ale półfinałowy baraż rozegra na wyjeździe. Uzyskanie rozstawienia pozwoliłoby natomiast na podejmowanie przeciwnika przed własną publicznością.

Sytuacja reprezentacji Polski przed losowaniem baraży, które odbędzie się 26 listopada, ma również swoje odzwierciedlenie w kursach na jej awans oferowanych przez bukmacherów. W STS zakłady bukmacherskie kurs na wywalczenie przez Biało-czerwonych awansu wynosi obecnie 4.50, co przekłada się na prawdopodobieństwo wynoszące 22%. Brak awansu podopiecznych Paulo Sousy można natomiast postawić po bardzo niskim kursie 1.20.

Eliminacje mistrzostw świata – baraże

Czy Polska awansuje na MŚ 2022?

STS
4.50
Tak
1.20
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy aktualne na 17.11.2021 10:50

STS oferuje również zakłady na pierwszego rywala reprezentacji Polski w barażach. Są one wyrównane i dla większości potencjalnych przeciwników wynoszą 6.00. Wyjątkiem jest Rosja (5.00), ale niższy kurs wynika z faktu, że ze względów politycznych nie może ona trafić na Ukrainę, co zawęża pulę jej możliwych rywali.  

Pakiet Powitalny do 1504zł. Zakład bez ryzyka do 234zł!
Największy polski bukmacher
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

O co chodziło Paulo Sousie?

Wpływ na porażkę w poniedziałkowym meczu Węgrami, który miał dla reprezentacji Polski decydujące znaczenie w walce o rozstawienie w losowaniu baraży, z pewnością miały niektóre decyzje kadrowe Paulo Sousy. O co chodziło Portugalczykowi?

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze