Bonus 40 zł od STS na start eliminacji LM

Legalny bukmacher STS z okazji zbliżających się spotkań w eliminacjach Ligi Mistrzów przygotował specjalną ofertę. Jeżeli nie korzystałeś do tej pory z aplikacji mobilnej STS, możesz otrzymać bonus w wysokości 40 zł. Co trzeba zrobić?

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Należy pobrać na swój smartfon lub inne urządzenie mobilne najnowszą wersję aplikacji STS przeznaczonej na systemy Android i iOS, zalogować się na swoim koncie oraz potwierdzić chęć aktywowania bonusu. Akcja obowiązuje od 9 lipca od godziny 1:00 do 10 lipca do godziny 23:59.

Co ważne, promocja obejmuje również nowych klientów, którzy założą konto w STS w trakcie jej trwania. Bonus mogą odebrać osoby, które po raz pierwszy pobrały aplikację w okresie trwania akcji.

Przejdź na stronę STS

Otrzymany bonus wymaga obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 złotych bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 złotych. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze