Arsenal zdobędzie mistrzostwo Premier League? Kursy bukmacherów

Arsenal i Manchester City to drużyny, które walczą o tytuł Premier League. Czy Obywatele zanotują potknięcie w samej końcówce? Bukmacherzy ocenili szanse.

Piłkarze Arsenalu
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Arsenalu

Arsenal i Man City walczą o Premier League. Oto przewidywania bukmacherów

Końcówka sezonu w Premier League zapowiada się niezwykle ciekawie ze względu na zaciętą walkę o tytuł. W grze najważniejsze o trofeum w Anglii są Arsenal i Manchester City.

W dużo lepszej sytuacji jest drużyna Pepa Guardioli, która co prawda traci punkt do Kanonierów, ale ma do rozegrania jeszcze dwa mecze. W związku z tym jedyną szansą na sukces Arsenalu będzie potknięcie Man City w jednym z pozostałych spotkań.

Betclic
1.33
Man City wygra Premier League

W 37. kolejce Obywatele zagrają z Tottenhamem, który w ostatnich latach sprawiał im ogromne problemy. Wystarczy powiedzieć, że Koguty wygrały cztery z pięciu ostatnich meczów z Man City na własnym stadionie. Ponadto ekipa Guardioli zmierzy się u siebie z walczącym o udział w europejskich pucharach West Hamem. Te dwa spotkania z pewnością mogą niepokoić kibiców z Etihad Stadium.

Z kolei Arsenal w ostatniej kolejce zagra z Evertonem. The Toffees osiągnęli swój cel, którym było utrzymanie, i mogą podejść do meczu z Kanonierami na dużo większym luzie. Czysto teoretycznie wydaje się, że drużyna Mikela Artety nie może zanotować innego wyniku, niż zwycięstwo.

Betclic
3.25
Arsenal wygra Premier League

Domniemane prawdopodobieństwo na tytuł dla Man City bukmacherzy oszacowali na 75,2%. Z kolei w przypadku Arsenalu jest to mniej więcej 30,8%. Różnica jest ogromna, ale eksperci nadal nie przekreślają szans Kanonierów.

Przy okazji pragniemy poinformować, że rejestrując się w Betlic z kodem GOALPL, nowy użytkownik będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka do 50 zł.

Kto wygra Premier League?

Arsenal 83%
Man City 17%
109+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Arsenal
  • Man City

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze