Admiralbet nowym legalnym bukmacherem w Polsce?

Bukmacher Admiralbet może być kolejnym legalnym bukmacherem na polskim rynku. Firma otrzymała licencję na początku lutego.

Legalni bukmacherzy sponsorują kluby Ekstraklasy
PressFocus Na zdjęciu: Legalni bukmacherzy sponsorują kluby Ekstraklasy
  • W Polsce jest obecnie blisko dwudziestu legalnych bukmacherów online.
  • Admiralbet otrzymał licencję Ministerstwa Finansów.
  • Marka ta jest obecna na kilku europejskich rynkach.

Zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce oferuje obecnie osiemnastu legalnych bukmacherów. Są wśród nich zarówno podmioty obecne na rynku od wielu lat, jak i nowe firmy, które niedawno rozpoczęły walkę o polskiego klienta. Niewykluczone, że wkrótce do tego grona dołączy bukmacher Admiralbet.

Novobet Sp. z o.o. to spółka, która na początku lutego uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na “na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet”. To właśnie ten podmiot jest właścicielem marki Admiralbet wymienionej na stronie ministerstwa. Co ciekawe, bukmacher o tej samej nazwie jest obecny w Niemczech, gdzie jest sponsorem m.in. klubu piłkarskiego HSV Hamburg. W Austrii Admiral jest głównym sponsorem miejscowej Bundesligi. Admiralbet jest też obecny m.in. w Rumunii.

Kiedy możemy spodziewać się startu Admiralbet w Polsce? Nie posiadamy jeszcze takich informacji, ale niewykluczone, że z usług nowego bukmachera skorzystamy jeszcze przed turniejem Euro 2024.

Komentarze