300 zł od STS za wytypowanie zwycięzcy meczu Lech – Legia

Bonus Lech Legia w STS
STS Na zdjęciu: Bonus Lech Legia w STS

Niedzielne popołudnie zapowiada się niezwykle ciekawie z uwagi na hit Ekstraklasy, w którym Lech zmierzy się z Legią. STS za wytypowanie zwycięzcy oferuje bonus 300 zł.

STS
Bonus 300 zł za wygraną Lecha lub Legii
  • STS oferuje świetny bonus za wytypowanie zwycięzcy hitu Ekstraklasy
  • Obstawiając wygraną Lecha lub Legii za zaledwie 2 zł, możesz zgarnąć aż 300 zł
  • Żeby skorzystać z promocji, zarejestruj się z kodem GOAL

300 zł bonusu od STS za wygraną Lecha lub Legii

STS to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny bukmacher w Polsce. Na nadchodzące spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa operator przygotował promocję, dzięki której można zdobyć bonus o wartości aż 300 zł.

Żeby móc skorzystać z promocji, należy zarejestrować się w STS z kodem bonusowym GOAL. Później wystarczy wykonać kilka naprawdę prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej. Przy okazji zachęcamy również do sprawdzenia naszej zapowiedzi na mecz Lech – Legia.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym GOAL i zaznacz zgody marketingowe,
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Lecha lub Legii
  4. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 300 zł

Kto wygra mecz Lech – Legia?

Spotkania Lecha Poznań z Legią Warszawa od wielu lat emocjonują polskich kibiców. Tym razem ligowy klasyk Ekstraklasy będzie walką o wyższą lokatę i potencjalne miejsce w europejskich pucharach.

Obie drużyny prezentują wyrównaną formę i dzieli ich niewielka różnica w tabeli. Dlatego w tym przypadku o wyniku może przesądzić wsparcie kibiców gospodarzy, których na pewno nie zabraknie przy ul. Bułgarskiej.

Jakub Boroń
Jakub
STS
150.00
Lech wygra

Moim zdaniem w kontekście promocji STS lepszym wyborem wydaje się wygrana Kolejorza. Przy okazji sprawdź nasz Poradnik Typera, który zawiera świetne wskazówki dla nowych graczy.

Warunki bonusu STS na wygraną Lecha lub Legii

Bonus 300 zł za wygraną Lecha lub Legii będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci STS, którzy zarejestrują się z kodem GOAL. Według regulaminu, aby otrzymać środki bonusowe na saldo główne, należy dokonać dwukrotnego obrotu.

W ramach obrotu zaliczane są kupony przedmeczowe SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.91. Do obrotu nie można wykorzystać zakładów MAXIKOMBI, zagranych z opcją zakład bezpieczny, wypłaconych za pomocą opcji cash-out oraz rozliczonych przez bukmachera jako zwrot po kursie 1.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie bukmachera STS.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli tu jesteś, to najprostszym i najszybszym sposobem na skorzystanie z oferty jest kliknięcie w jeden z zamieszczonych w tym artykule linków lub bannerów. Wówczas przy rejestracji z kodem GOAL weźmiesz udział w promocji i zagrasz o 300 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze