250 zł od Betfan za celny strzał w meczu Lech – Legia

BetFan-bonus-gol-Lech-Legia
Betfan Na zdjęciu: BetFan-bonus-gol-Lech-Legia

Absolutnym hitem 32. kolejki Ekstraklasy będzie mecz Lech – Legia. Bukmacher Betfan oferuje bonus 250 zł za celny strzał.

Betfan
Bonus 250 zł
Celny strzał w meczu Lech – Legia
  • W 32. kolejce Ekstraklasy Lech Poznań zagra z Legią Warszawa
  • Bukmacher Betfan przygotował 25 zł bonusu za celny strzał
  • Konto założysz z kodem promocyjnym GOAL

300 zł od Betfan za celny strzał w meczu Lech – Legia

Promocja dotyczy nowych użytkowników, a zatem zarejestruj konto z kodem promocyjnym GOAL i odbierz bonus 250 złotych za celny strzał w hicie Ekstraklasy. Na naszej stronie sprawdzisz także typy i analizy na pojedynek Lecha Poznań z Legią Warszawa.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Otwórz konto z kodem GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  3. Wpłać dokładnie 30 złotych
  4. Zagraj za dokładnie 30 złotych pierwszy kupon SOLO lub AKO
  5. Umieść na swoim kuponie dowolne zdarzenie z meczu Lech – Legia
  6. Jeśli w meczu zostanie oddany co najmniej jeden celny strzał, otrzymasz 250 złotych freebetu!
  7. Za freebet grasz tak, jak chcesz – pamiętaj jedynie, że wygrana z kuponu zagranego za darmowy zakład zostanie pomniejszona o jego wartość

Czy w meczu Lech Poznań – Legia Warszawa padnie celny strzał?

Trudno sobie wyobrazić, aby mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa nie dostarczył kibicom ani jednej groźnej sytuacji. Moim zdaniem bramkarze będą zmuszeni do co najmniej kilku interwencji, a nawet wyciągną piłkę z siatki.

Betfan
Bonus 250 zł
Celny strzał w meczu Lech – Legia

W ostatnim meczu Lecha z Legią padł wynik 0:0, ale zgodnie z oficjalnymi statystykami padło cztery strzały celne. Trzeba przyznać, że nie było to zbyt atrakcyjne spotkanie. Nie zmienia to faktu, że promocja Betfan wygląda na naprawdę dobrą okazję.

Warunki bonusu 250 zł za celny strzał w meczu Lech – Legia

Ten bonus Betfan dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym GOAL. Wymagany jest także pierwszy depozyt i pierwszy zakład – oba za dokładnie 30 złotych.

Możesz postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, ale musisz umieścić na nim dowolne zdarzenie z meczu Lech – Legia. Betfan pozwala obstawiać wynik, liczbę bramek i wiele, wiele innych zdarzeń. Niezależnie od rozstrzygnięcia Twojego zakładu, jeżeli padnie celny strzał, to otrzymasz 250 zł freebetu.

Za darmowy zakład zagrasz jak chcesz – wygrana będzie wolna od obrotu, ale zostanie pomniejszona o kwotę freebetu. Przykładowo: wygrałeś 750 zł, to otrzymasz 450 zł na saldo depozytowe.

Jak znaleźć ten bonus?

Jak zapewne już wiesz – jest to dedykowany bonus dla czytelników Goal.pl. Dlatego możliwe, że nie znajdziesz go bezpośrednio na stronie Betfana. W tej sytuacji najlepiej jeżeli klikniesz w ten lub dowolnie inny link w tekście. Dzięki temu zostaniesz przekierowany wprost na stronę, na której skorzystasz z promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze