Michał Buchalik
Michał Buchalik fot. Grzegorz Wajda

Wisła Kraków – Zagłębie: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Wisła Kraków – Zagłębie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Wisła Kraków – Zagłębie. Spotkanie o posadę dla trenera Artura Skowronka?

Wisła Kraków – Zagłębie Lubin to starcie na przełamanie dla obu ekip. Biała Gwiazda przystąpi do swojej potyczki, chcąc wrócić na zwycięski szlak po trzech spotkaniach bez wygranej. Miedziowi natomiast nie potrafią wygrać od czterech meczów.

Wisła przed tygodniem była zmuszona uznać wyższość Warcie Poznań, przegrywając z zespołem z Wielkopolski 1:2. Z kolei Zagłębie ma za sobą porażkę z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Tym samym sobotni rywali ostatni schodzili z placu gry na tarczy po spotkaniach z beniaminkami PKO Ekstraklasy.

Po raz ostatni Miedziowi mieli okazję mierzyć się z krakowską ekipą w lipcu, pokonując ją 3:1. Ogólnie w dziewięciu ostatnich potyczkach między obiema drużynami nie było remisu. W tych starciach wiślacy byli górą pięć razy, a cztery spotkania wygrali lubinianie.

Wisła Kraków – Zagłębie: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Białej Gwiazdy i Miedziowych. Z meczu Wisła Kraków – Zagłębie transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Grzegorz Mielcarski.

Wisła Kraków – Zagłębie, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Reymonta, będzie również dostępna w internecie. Warta – Wisła Kraków online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze