Warta – Wisła Kraków: transmisja, gdzie oglądać online?

Artur Skowronek
Artur Skowronek fot. Radosław Bełżek

Dzisiaj o 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Warta – Wisła Kraków. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Warta – Wisła Kraków. Bój beniaminka z Białą Gwiazdą

Warta Poznań w drugim sobotnim spotkaniu polskiej ekstraklasy zmierzy się z Wisłą Kraków. Obie ekipy przed pierwszym gwizdkiem sędziego legitymują się bilansem 10 punktów na koncie.

Zieloni do swojej potyczki podejdą po pokonaniu 1:0 Stali Mielec, co miało miejsce 7 listopada. Z kolei podopieczni Artura Skowronka przed przerwą na spotkania reprezentacyjne zremisowali z Rakowem Częstochowa 0:0.

Obie drużyny po raz ostatni miały okazję grać ze sobą w 2012 roku w ramach Pucharu Polski. Górą w nim była Wisła Kraków, która wygrała 1:0 po trafieniu Cwetana Genkowa.

Warta – Wisła Kraków: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Zielonych i Białej Gwiazdy. Z meczu Warta – Wisła Kraków transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Żelisław Żyżyński i Tomasz Wieszczycki.

Warta – Wisła Kraków, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim, będzie również dostępna w internecie. Warta – Wisła Kraków online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze