Man City ma pomysł na sprowadzenie perełki PSG

Wielkim wielbicielem talentu Warrena Zaire'a-Emery'ego jest Pep Guardiola. Według Fabrice'a Hawkinsa z RMC Sport Manchester City byłby gotowy włączyć Bernardo Silvę do transferu siedemnastoletniego pomocnika Paris Saint-Germain.

Warren Zaire-Emery
Obserwuj nas w
IMAGO / Blondet Eliot Na zdjęciu: Warren Zaire-Emery
  • Warren Zaire-Emery w wieku 17 lat stał się ważnym piłkarzem PSG
  • To nie przechodzi bez uwagi innych klubów – m.in. Manchesteru City
  • Pep Guardiola jest wielkim wielbicielem talentu francuskiej perełki

Dojdzie do wymiany na linii Manchester City – PSG?

Warren Zaire-Emery szturmem wdarł się do pierwszego składu Paris Saint-Germain. Luis Enrique stawia na 17-letniego pomocnika, który odwdzięcza się mu bardzo dobrą grą. Kapitan reprezentacji Francji U-21 uchodzi za wielki talent, co nie przechodzi bez uwagi innych zespołów.

Jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem wychowanka PSG ma być Manchester City, ponieważ zwolennikiem umiejętności Warrena Zaire’a-Emery’ego jest trener The Citizens – Pep Guardiola. Włodarze Obywateli mają plan na pozyskanie siedemnastolatka.

Manchester City w przyszłości byłby w stanie włączyć Bernardo Silvę w transfer perspektywicznego Francuza. Chodzi o wymianę zawodników – podaje Fabrice Hawkins z “RMC Sport”. Warto zaznaczyć, że Portugalczyk od kilku miesięcy znajduje się na celowniku mistrza Ligue 1.

Paris Saint-Germain chce jednak zatrzymać Warrena Zaire’a-Emery’ego i przedłużyć z nim kontrakt.

Komentarze