Włochy - Polska
Włochy - Polska fot. Grzegorz Wajda

Polska – Włochy: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:45 rozegrany zostanie mecz Liga Narodów UEFA: Polska – Włochy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Polska – Włochy. Odnieść zwycięstwo z renomowanym rywalem

Reprezentacja Polski dzisiaj wieczorem rozegra swoje trzecie spotkanie w trakcie trwającej edycji Ligi Nardów UEFA, mierząc swoje siły z Włochami. Biało-czerwoni nie wygrali żadnego z trzech ostatnich meczów z ekipą z Półwyspu Apenińskiego. Po raz ostatni polski zespół pokonał Italię w 2003 roku, gdy pod batutą Pawła Janasa wygrał 3:1. Gole dla Biało-czerwonych strzelili wówczas: Jacek Bąk, Tomasz Kłos i Jacek Krzynówek. Jedyne trafienie dla Squadra Azzurra zaliczył natomiast Antonio Cassano.

W ostatnim starciu między obiema ekipami rozgrywanym na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Włoch wygrała z kolei 1:0, notując trafienie na wagę zwycięstwa w 90. minucie. Autorem gola był Cristiano Biraghi. Ekipa Roberto Manciniego wyróżniała się w tej konfrontacji akcjami uskrzydlającymi, mogąc pochwalić się po tym boju blisko 30 dośrodkowaniami. Dla porównania Biało-czerwoni mieli ich 16.

Polska – Włochy: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Biało-czerwonych i Squadra Azzurra, a także wszystkich fanów piłki. Z meczu Polska – Włochy transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, będzie można obejrzeć na antenach TVP 1, TVP Sport, TVP Polonia i na Polsacie Sport.

Studio dotyczące spotkania Liga Narodów UEFA na antenie publicznego nadawcy zacznie się o godzinie 18:40. W Warszawie gośćmi Sylwii Dekiert będą Maciej Szczęsny, Tomasz Smokowski oraz Rafał Ulatowski. Z kolei w Gdańsku Mateusza Borek będzie omawiał mecz z Sebastianem Milą. Reporterami na stadionie będą Jacek Kurowski oraz Rafał Patyra. Z kolei na komentatorów spotkania wybrano Jacka Laskowskiego i Roberta Podolińskiego.

Polska – Włochy, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadion Energa Gdańsk, będzie również dostępna w internecie. Mecz Polska – Włochy online na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl i na platformie Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze