Waldemar Fornalik
Waldemar Fornalik fot. Daniel Dmitriew / Piast-gliwice.eu

Piast – Jagiellonia: transmisja, gdzie oglądać online?

Past Gliwice w poniedziałek w meczu czwartej kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo. Transmisja będzie w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok. Zakończenie kolejki w Gliwicach

Piast Gliwice do swojej potyczki przystąpi, chcąc odnieść swoje premierowe zwycięstwo w trakcie trwającego sezonu polskiej ekstraklasy. Niebiesko-czerwoni, którzy poprzednią kampanię zakończyli na trzeciej pozycji w tabeli, w tym sezonie aktualnie są na przedostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji, wyprzedzając tylko Cracovię, która wystartowała w lidze z minusowym dorobkiem punktowym, co jest następstwem kary za czyny korupcyjne sprzed lat.

O ile Piast w trzech ostatnich spotkaniach ligowych zaliczył dwie porażki i remis, to Duma Podlasia zanotowała dwa podziały punktów i zwycięstwo. W pokonanym polu Jagiellonia pozostawiła Legię Warszawa, wygrywając z Wojskowymi na obiekcie przy Łazienkowskiej 2:1. Była to jednocześnie premierowa wiktoria Bogdana Zająca w roli opiekuna teamu z Podlasia. Były asystent Adama Nawałki w reprezentacji Polski zastąpił Iwajło Petewa.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: transmisja na żywo w TV

Z meczu Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz z Gliwic skomentują Adam Marchliński i Tomasz Wieszczycki.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na obiekcie przy Okrzei, będzie również dostępna w internecie. Mecz Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze