Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii Warszawa fot. Legia Warszawa

Legia – Drita: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:30 rozegrany zostanie mecz eliminacji do Ligi Europy: Legia Warszawa – KF Drita Gnjilane. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Legia – Drita. Mistrz Polski z nową miotłą

Legia Warszawa do potyczki z ekipą z Kosowa przystąpi z nowym trenerem na ławce. W miejsce Aleksandara Vukovicia zatrudniony został Czesław Michniewicz. 50-latek będzie łączył pracę do listopada w szeregach Wojskowych z tą z młodzieżową reprezentacją Polski U-21. Legioniści w czwartkowym meczu będą chcieli zmazać plamę po porażce z Górnikiem Zabrze 1:3 (0:2).

Drita do swojego starcia podejdzie natomiast po wygranym boju z Siłeksem Kratowo w ramach kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Europy. Warto zaznaczyć, że team z Kosowa, chociaż rozgrywki w tym kraju już się zaczęły, to całą uwagę skoncentrował na występach w europejskich pucharach.

Legia – Drita: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Wojskowych oraz polskich drużyn występujących w pucharach. Z meczu Legia – Drita transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie można obejrzeć na kanale TVP 2. Komentatorami meczu będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Transmisję spotkania poprzedzi blisko godzinne studio (od 19:10), w którym zasiądą Rafał Patyra, Maciej Szczęsny i Sebastian Mila. Jego transmisja będzie miała jednak miejsce na TVP Sport.

Legia – Drita, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej, będzie również dostępna w internecie. Mecz Legia Warszawa – KF Drita Gnjilane online na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl.

Komentarze