Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Francja – Portugalia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrany zostanie mecz Ligi Narodów: Francja – Portugalia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Francja – Portugalia: o fotel lidera

Dzisiejszy pojedynek na Stade de France będzie miał kluczowe znaczenie w walce o pierwsze miejsce w grupie 3 dywizji A Ligi Narodów. To właśnie pomiędzy tymi zespołami powinna rozstrzygnąć się kwestia pierwszej lokaty. Po dwóch dotychczasowych spotkaniach Francja i Portugalia mają na swoim koncie komplet sześciu punktów.

Prowadzona przez Didiera Deschampsa Francja rywalizację w nowej edycji Ligi Narodów rozpoczęła od skromnego wyjazdowego zwycięstwa 1:0 ze Szwecją. W drugim meczu okazała się lepsza od Chorwatów, wygrywając 4:2, ale zwycięstwo wcale nie przyszło jej łatwo. Z kolei Portugalia w pierwszym meczu z Chorwacją wygrała 4:1, natomiast w drugim uporała się ze Szwecją 2:0. Teraz czeka ją jednak znacznie trudniejsze zadanie.

W mijającym tygodniu obie drużyny rozegrały również towarzyskie spotkania. Portugalczycy bezbramkowo zremisowali u siebie z Hiszpanią, natomiast reprezentacja Francji rozgromiła 7:1 Ukrainę

Francja – Portugalia: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek obu reprezentacji, który rozegrany zostanie na Stade de France w Saint-Denis będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Z towarzyskiego meczu: Francja – Portugalia transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Francja – Portugalia: transmisja online

Jeżeli będziesz w tym czasie chciał obejrzeć równolegle rozgrywany mecz Polska – Włochy, spotkanie dwóch drużyn z Półwyspu Iberyjskiego będziesz mógł śledzić za pośrednictwem internetu. Mecz Francja – Portugalia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze