Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Bayern – Schalke: transmisja, gdzie oglądać online?

Dziś o godzinie 20:30 czeka nas pierwsze spotkanie sezonu 2020/21 Bundesligi: Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo. Transmisja będzie w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Bayern – Schalke: Bawarczycy po kolejny tytuł

Już w pierwszym spotkaniu nowego sezonu Bundesligi będziemy mogli zobaczyć w akcji najlepszą drużynę ostatniego sezonu, nie tylko w Niemczech, ale także w Europie. Bayern Monachium, który niespełna miesiąc temu triumfował w rozgrywkach Ligi Mistrzów, walkę o dziewiąty z rzędu mistrzowski tytuł rozpocznie na własnym stadionie, pojedynkiem z Schalke 04 Gelsenkirchen.

Podopieczni Hansiego Flicka do sezonu 2020/21 przystępują w roli murowanego faworyta do zdobycia tytułu. Marsz w tym kierunku zapewne będą chcieli rozpocząć już w piątkowy wieczór. Jeżeli zagrają na poziomie, do którego przyzwyczaili kibiców w drugiej połowie poprzedniego sezonu, nie powinni mieć żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa w meczu przeciwko Schalke 04.

Od pierwszej minuty na boisku powinniśmy również zobaczyć reprezentanta Polski, Roberta Lewandowskiego, który ma chrapkę na zdobycie szóstej w karierze korony króla strzelców Bundesligi.

Bayern – Schalke: transmisja na żywo w TV

Z meczu Bayern – Schalke transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1. Mecz skomentują Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak.

Transmisję ze spotkania poprzedzi studio, które rozpocznie się o godzinie 19:00. O meczu Bayern – Schalke rozmawiać będą Mateusz Majak, Tomasz Urban i Maciej Kruk.

Bayern – Schalke: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Allianz Arena w Monachium, będzie również dostępna w internecie. Mecz Bayern – Schalke online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze