Leo Messi
Leo Messi Cosmin Iftode / Sport Pictures

Barcelona – Real Madryt: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 16:00 rozegrany zostanie mecz 7. kolejki La Liga: Barcelona – Real Madryt. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – online w internecie.

Czytaj dalej…

Barcelona – Real Madryt: emocje gwarantowane

Obie drużyny zmierzą się dzisiaj już po raz 181 na ligowych boiskach. Kto będzie górą? Trudno powiedzieć. Obie drużyny wybiegną na boisko zdeterminowanie do odniesienia zwycięstwa. Wygrana w El Clasico zawsze jest prestiżowa i na pewno dodaje pewności siebie. Nie ma tu znaczenia forma drużyn, czy miejsce zajmowane w przez nich w ligowej tabeli.

Barcelona będzie miała dzisiaj po swojej stronie atut w postaci własnego boiska. Real Madryt na Camp Nou, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, nie wygrał żadnego z czterech ostatnich spotkań. Trzeba jednak podkreślić, że tylko jeden z tych meczów zakończył się wygraną Dumy Katalonii. W poprzednim sezonie w spotkaniu w Barcelonie nie obejrzeliśmy ani jednego gola.

Czy dzisiaj padną bramki? Z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że tak. Ostatni bezbramkowy mecz to tylko wyjątek potwierdzający regułę.

Barcelona – Real Madryt: transmisja online

Dzisiejsze El Clasico poza transmisją w telewizji, będzie można również obejrzeć online za pośrednictwem internetu. Mecz Barcelona – Real Madryt: online na żywo obejrzeć za dzięki usłudze “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+ (dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS), a także na internetowej stronie elevensports.pl.

To jednak nie wszystko. Transmisję z meczu na swoich platformach udostępni również kilku legalnych bukmacherów – między innymi STS, Fortuna i Betclic. Warunki, jakie trzeba spełnić, aby uzyskać dostęp do transmisji nie są wygórowane. Poniżej je przedstawiamy.

STS – należy posiadać konto w STS i w ciągu ostatnich 24 godzin zawrzeć kupon z konta depozytowego. Przejdź na stronę STS >>

Fortuna – należy posiadać konto w Fortunie. Przejdź na stronę Fortuny >>

Betclic – należy posiadać środki na swoim koncie Betclic lub w ciągu ostatnich 24 godzin zawszeć kupon. Przejdź na stronę Betclic >>

Komentarze