Serie A: na kogo warto zwrócić uwagę?

Mattia Zaccagni
Mattia Zaccagni PressFocus

Komentatorzy Eleven Sports Piotr Dumanowski i Dominik Guziak w specjalnym tekście dla SerieA.pl oceniają bohaterów drugiego planu w lidze włoskiej. Opisują zawodników, którzy nie są gwiazdami pierwszego formatu, ale dają wiele swoim drużynom.

Dumanowski i Guziak tym razem biorą na tapet zawodników, których kibice nie wymieniają w pierwszej kolejności w rozmowach o Serie A. Nie są to najwięksi bohaterowie Juventusu, Interu czy Milanu, ale nie jest wykluczone, że te kluby chciałyby mieć w swoich szeregach niektórych z nich. Wobec kilku pojawiają się już doniesienia transferowe i niewykluczone, że wkrótce zobaczymy ich w mocniejszych zespołach.

Bohaterowie drugiego planu dają wiele swoim zespołom. Komentatorzy Eleven Sports zwracają uwagę na kilku takich piłkarzy, charakterystycznych także z uwagi na to, w jaki sposób dotarli do miejsca, w którym aktualnie się znajdują.

Cały tekst pod tytułem “Bohatorowie drugiego planu. Na kogo warto zwrócić uwagę w Serie A?” możecie przeczytać na SerieA.pl.

Komentarze