Dani Ramirez
Dani Ramirez fot. Przemysław Szyszka / LechPoznan.pl

Lechia – Lech: transmisja, gdzie oglądać online?

W poniedziałek 30 listopada o 18:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Lechia – Lech. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Lechia – Lech. Starcie dwóch zespołów z dwóch różnych biegunów

Lechia Gdańsk i Lech Poznań zmierzą się w ostatnim meczu 11. kolejki polskiej ekstraklasy. Obie ekipy przystąpią do swojej potyczki, chcąc wrócić na zwycięski szlak. Podopieczni Piotra Stokowca byli ostatnio zmuszeni uznać wyższość Piasta Gliwice. Z kolei Kolejorz nie potrafi wygrać już od trzech meczów. W tym czasie poznański zespół poniósł porażki z Legią Warszawa i Standardem Liege. Z kolei z Rakowem Częstochowa zremisował 3:3.

Obie ekipy w ostatnim czasie wyróżniają się tym, że w bezpośrednich potyczkach są bezkompromisowe. Po raz ostatni podział punktów w starciu z udziałem obu drużyn miał miejsce w październiku 2017 roku. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:3. Z kolei w ostatnim boju między obiema ekipami miał miejsce wynik 3:2 dla Lecha, który rozstrzygnął losy meczu w pierwszych trzech kwadransach meczu.

Lechia – Lech: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Biało-zielonych i Kolejorza. Z meczu Lechia – Lech transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski.

Lechia – Lech, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Łazienkowski, będzie również dostępna w internecie. Lechia Gdańsk – Lech Poznań online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze