Atalanta – Liverpool: transmisja, gdzie oglądać online?

Mohamed Salah
Mohamed Salah fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o 21:00 rozegrany zostanie mecz Ligi Mistrzów: Atalanta – Liverpool. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Atalanta – Liverpool. Trudny test przed mistrzami Anglii

Atalanta BC i Liverpool FC przystąpią do swojego środkowego spotkania po zwycięskich bojach w miniony weekend. Ekipa z Lombardii w minioną sobotę w pokonanym polu pozostawiła FC Crotone. Z kolei team Juergena Kloppa zwyciężył z West Hamem United.

Dla obu ekip wtorkowa bezpośrednia potyczka będzie pierwszą w historii w europejskich pucharach. Warto jednak nadmienić, że Atalanta w przeszłości miała okazję już cztery razy grać z angielskimi ekipami. W tych spotkaniach wygrała dwukrotnie, raz zremisowała i raz przegrała.

Tymczasem piłkarze Liverpoolu z przedstawicielami ligi włoskiej rywalizowali 31 razy, notując 11 zwycięstw, sześć remisów i 14 porażek. Po raz ostatni The Reds grali z ekipą z Półwyspu Apenińskiego w roli gościa w minionym roku, mierząc się z SSC Napoli. Azzurri wygrali wówczas na Stadio San Paolo 2:0.

Atalanta – Liverpool: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Bogini i The Reds. Z meczu Atalanta – Liverpool transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Premium 3 PPV.

Atalanta – Liverpool, transmisja online

Dzisiejsze spotkanie będzie można również obejrzeć za pośrednictwem internetu. Mecz Atalanta – Liverpool: online na żywo obejrzysz na platformie IPLA (dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS) po wykupieniu dostępu do pakietu Ipla Polsat Sport Premium.

Komentarze