REKLAMA
REKLAMA

Angers nadrobiło straty w Rennes

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: Francja.goal.pl  |  23.10.2020 23:02
Angers nadrobiło straty w Rennes

Ligue 1

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Drużyna Rennes przegrała z Angers 1:2 (1:1) w meczu 8. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy, którzy bardzo dobrze zaczęli sezon, jest to już trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa. Goście awansowali na szóste miejsce w lidze francuskiej.

Niezbyt wiele działo się w pierwszej połowie tego spotkania. Mecz wydawał się bardzo wyrównany, obie drużyny tworzyły znikomą ilość okazji. Bardzo mała ilość z nich kończyła się strzałem w światło bramki.

W 18. minucie meczu na prowadzenie wyszli gospodarze. Hunou wykorzystał wtedy bardzo niefortunną interwencję Bernardoniego, który skierował piłkę wprost pod nogi francuskiego napastnika. Nie miał on problemu ze skierowaniem futbolówki do pustej bramki i dlatego otworzył wynik meczu.

W 27. minucie odpowiedzieli goście. Wtedy to Bahoken zagrał do Boufala, który wbiegł z piłką w pole karne. Marokańczyk okiwał jednego z obrońców i oddał strzał w światło bramki. Piłka, szczęśliwie dla strzelca, odbiła się od obrońcy i po rykoszecie odnalazła drogę do siatki.

W drugiej połowie obie drużyny stwarzały sobie znacznie więcej okazji, ale oddali mniej strzałów celnych niż w pierwszej odsłonie meczu. W konsekwencji po gwizdku, który wznowił spotkanie, kibice ujrzeli tylko jedną bramkę.

W 57. minucie bramkę dającą prowadzenie drużynie Angers, zdobył Fulgini. Wtedy do dobrą piłkę od Traore otrzymał wspomniany już Francuz. Wykorzystał niepewne wyjście z bramki bramkarza i przeniósł nad nim futbolówkę, ustalając wynik meczu na 1:2.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Patio1950 | 24.10.2020 00:50

Rennes się przekonało jak to jest, kiedy się gra co 3 dni. Ciekawe jak reszta pucharowiczów (no oprócz PSG). Lille w sumie oszczędziło kilku ważnych graczy.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy