Championship: Leeds rozbiło Hull, dwie asysty Klicha

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  29.02.2020 15:33

Mateusz Klich  |  fot. Rafał Rusek

Piłkarze wracają na boiska!
W pierwszym meczu 36. kolejki The Championship Leeds United rozbiło na wyjeździe Hull City 4:0. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Pawii, a walnie przyczynił się do niego Mateusz Klich, który zaliczył dwie asysty.

Goście wyszli na prowadzenie już w piątej minucie, gdy gola zdobył Luke Ayling, któremu asystował Pablo Hernandez. Niedługo po przerwie Hiszpan sam wpisał się na listę strzelców i było już 2:0 dla Leeds. Tygrysy dobili w końcówce w odstępie trzech minut Klich i rezerwowy Tyler Roberts - Polak podawał, a reprezentant Walii pakował piłkę do bramki rywali.

Hull City - Leeds United 0:4 (0:1)