REKLAMA
REKLAMA

Startuje Ekstraklasa. 40 tysięcy w Jackpot od Betclic

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  07.02.2020 09:09
Startuje Ekstraklasa. 40 tysięcy w Jackpot od Betclic

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Już w piątek startuje runda wiosenna w PKO Ekstraklasie. Z tej okazji legalny bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę dla użytkowników specjalizujących się w rozgrywkach polskiej Ekstraklasy. Na osoby, które poprawnie wytypują rozstrzygnięcia ośmiu spotkań 21. kolejki PKO Ekstraklasy czeka aż 40 tysięcy złotych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminJackpot w Betclic:


Aby skorzystać z tej promocji, użytkownik musi dołączyć do promocji na stronie Betclic i postawić wielokrotny kupon przedmeczowy z minimalną stawką 10 zł na wyniki dokładnie ośmiu meczów 21. kolejki angielskiej Ekstraklasy (w formacie 1x2), które rozegrane zostaną w dniach 7-9 lutego 2020 roku.


Przejdź na stronę Betclic


Użytkownicy, których kupon kwalifikujący się do tej promocji rozliczony zostanie jako wygrany, oprócz wygranej za kupon podzielą między siebie 40 tysięcy złotych bonusu. Jeżeli będziesz jedyny, otrzymasz całość.

W przypadku, gdy żaden z kwalifikujących się kuponów nie zostanie rozliczony jako wygrany, bonus nie zostanie przyznany. W efekcie zwiększona zostanie pula kolejnej promocji.

Warto również pamiętać, że otrzymany bonus musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od jego przyznania.

To jednak nie wszystko!

Pobił Footroola i odbierz bonusJackpot w Betclic


Każdy, kto weźmie udział w akcji Piłkarski Jackpot może zgarnąć bonus w wysokości 10 złotych. Co trzeba zrobić? Wystarczy trafnie wytypować więcej spotkań niż Footrool. Poniżej prezentujemy jego kupon.

Jackpot w Betclic:


Cashback 550 zł od Betclic


Legalny bukmacher Betclic przygotował dla użytkowników goal.pl specjalną ofertę w postaci wyższego cashbacku, który teraz wynosi aż 550 zł.

Cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem na pierwszy zakład. Betclic prezentuje w tej kwestii proste zasady - postaw swój pierwszy zakład, a jeżeli okaże się nietrafiony, Betlic zwróci postawione środki. Nawet do kwoty 550 zł! (dla użytkowników goal.pl).

Jak uzyskać prawo do skorzystania z cashbacku do 550 złotych? Wystarczy w trakcie rejestracji na stronie Betclic w polu "kod promocyjny" wpisać GOALPL. To wszystko! Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na kwotę nawet do 550 złotych! Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat tej oferty.


Przejdź na stronę Betclic


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco