REKLAMA
REKLAMA

Zakład 200 zł bez ryzyka w STS z okazji finału LE!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  29.05.2019 10:27
Zakład 200 zł bez ryzyka w STS z okazji finału LE!

200 zł bez ryzyka w STS

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Już dziś rozegrane zostanie finałowe spotkanie Ligi Europy, w którym Celsea zmierzy się z Arsenalem. Legalny bukmacher STS przygotował z tej okazji dla użytkowników specjalną ofertę – zakład bez ryzyka 200 zł. Oferta obowiązuje tylko do 1 czerwca.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Oferta jest skierowana do nowych użytkowników, którzy po założeniu konta do 1 czerwca (godz. 23:59), dokonają zawarcia zakładu z konta depozytowego. Trzeba także pamiętać, że zakład musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej 2 czerwca do godziny 23:59.


Przejdź na stronę STS


Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 200 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 200zł, zwrot wyniesie 176zł). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1000 zł, o którym przeczytasz w przygotowanej przez nas recenzji bukmachera STS.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco