REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Czujemy się silniejsi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  19.09.2018 14:26
Chiellini: Czujemy się silniejsi

Giorgio Chiellini  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus Turyn w środę zagra na wyjeździe z Valencią w meczu grupy H Ligi Mistrzów. Giorgio Chiellini, obrońca "Starej Damy", powiedział, że jego zespół czeka na Mestalla trudne wyzwanie.

- Jestem dumny, że będę prowadził Juventus w Europie. To mój 14. Sezon w tym klubie i widziałem już wszystko. Poznałem piekło i powrót do nieba z tą drużyną - powiedział Chiellini, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Dobrze Wiemy, jakie czekają nas trudności w tych rozgrywkach. Przekonamy się o tym w środowy wieczór. Najważniejszą rzeczą jest to, aby do marca dotrzeć w wyśmienitej formie, ponieważ jest pięć lub sześć drużyny, które chcą wygrać te rozgrywki i które są na naszym poziomie. Mamy mieszankę doświadczenia i młodości. W środę czeka nas ważny test - podkreślił doświadczony defensor.

- Oczekiwania są wielkie. Chcemy udanie rozpocząć te rozgrywki i czujemy się silniejsi niż w poprzednich latach. Przemówić musimy jednak na boisku - zaznaczył.

- Niewiele drużyn, w tym świetne hiszpańskie zespoły, tutaj wygrywało. Oczekujemy trudnego wyzwania, pod względem technicznym oraz atmosfery, która nas czeka. To jest najlepszy sposób na początek rywalizacji w Lidze Mistrzów - stwierdził.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy